Vic jak 50 MB.

Za jak dlouho asi prijdou na to, ze mam na wz na jedny domene ulozeno vic jak 50 MB? A hlavne co potom asi s mojemi strankami udelaji?
Smažou ti stránky a ty tu budeš nadávat ve fóru že si žádný podmínky neporušil...
vime, ze to jde - je vic zpusobu jak toho dosahnout, je to nase (presneji: moje) chyba, takze neni jasne ani ze o tom musite vedet, natoz ze jste mel umysl porusovat podminky, takze mazat nic nebudeme, casem to bude ale potreba vyresit, takze driv nebo pozdeji vam prijde e-mail o tom, ze byste se mel vratit do povolenych mezi
mira: takže tím se tu prohlašuje že se může beztrestně přetahovat kvóta ?
<HTML>tim rikam, ze zatim nebyla moc velka motivace to uplne technicky znemoznit,
pokud to sem nekdo napise jak se to omezeni prostoru da obejit, bude ta motivace vetsi a pak se to bude muset vyresit definitivne</HTML>
zajímavé prohlášení, bohužel nepravdivé, praxe je jiná, stránky se smažou a teprve pak příjde e-mail s upozorněním o porušení pravidel a následném smazání stránek. Myslím si, že admin by neměl vědomě klamat, ale to je bohužel jen na jeho svědomí.
<HTML>zrejme mate problemy se ctenim nebo interpretaci cteneho textu?

byla rec o nevedomem poruseni pravidel - stejne tak vam bude web pouze zablokovan, pokud tam bude chybet reklama ale nebude jednoznacne patrne, ze tam neni vasim umyslnym pricinenim</HTML>
bohužel, mám zcela jiné zkušenosti, však to víte sám. V jeden den e-mail s upozorněním na překročení limitu, ale stránky už smazány, pak na urgenci podáte "vysvětlení", že stránky byly smazány pro závadný obsah. To už lžete tak, že si sám věříte? Nevím tedy, kdo má problémy se čtením nebo interpretaci textu, dle Vašich vyjádření jste to bohužel Vy. Neklamte vědomě lidi jen proto, že u Vás hostují zadarmo /tak zadarmo to sice až tak není, reklama je dobře placená/, proč neřeknete rovnou, že Váš přístup k druhým je prostě jen na Vaší úvaze nebo na tom, jak jste se vyspal.
<HTML><blockquote><i>e-mail s upozorněním na překročení limitu</i></blockquote>

a tohle je co? vim jen o tom, ze se posila upozorneni na mozne poruseni pravidel (napriklad pokud pocet zobrazenych banneru je ve velkem nepomeru k objemu prenesenych dat)

zaroven to taky znamena, ze se na tu vasi stranku nekdo podiva co se tam asi delo, kdyz ten nekdo zjisti neco proti podminkam, ucet zrusi


blaboly o dobre placene reklame uz nemam ani silu komentovat :/</HTML>
Co já tedy vím tak reklama která se zobrazuje je od billboard.cz a ty myslím kredity od uživatelů nevikupují
nevykupují
mira: óó, ano veliký vševědoucí censore, jinou odpověď jsem ani nečekal, co taky očekávat od bezchybné bytosti, jako jste Vy. Všechno vím, všechno znám, všude jsem byl nejméně dvakrát, tak jo, užijte si to, ale pokud si projdete fora, tak zjistíte, že na tom zase až tak skvěle nejste, ale to je podružné, že? Vy jste Pán a ostatní budou tancovat, jak Vy a Vaši poskoci pískají - a pokud se to někomu nelíbí, tak se vždy nějaký ten klacek najde. Sorry, je mi z Vás už k blití a ani se nedivím těm, kteří přešli jinam, stejně jako já. Čest práci, coudruhu neomylný.
<HTML>Mira je vedouci tanecnik... momentalne tanci polku, jdu se pridat... ty si to tady uzij :)</HTML>
Pokud se to resi, tak jak napsal admin. Tak to mi prijde jako docela ferovy zpusob, protoze ja jsem to prekroceni ani neudelal vedome.
Jen čistě teoreticky (opravdu jen teoreticky), kdybych si prostor zaplatil, nemusí tam bejt reklama ?
2 majkls:
napis mi na mira@webzdarma.cz tvoje uziv. jmeno a domluvime se
říkám jen teoreticky, jen ze zvědavosti se ptám. Neříkám, že hrozně chci stránky bez reklamy ;-)
Nechce se mi financovat stránky, protože nich mám stejně houby, takže ta reklama na úvodní stránce mě nevytrhne...
majkls: Dneska se platí za všechno, i za teorii :-]
No z něčeho živí bejt musej. To je jasný snad každýmu. I když s tím placením to není tak docela pravda. Tak kupříkladu za Linux (jádro) neplatíš. I když se kolem toho lehce stahujou mračna :-(
doufam, ze se mracna roztahnou.. @!#$ off SW patenty, to by taky moh bejt i konec freehostingu..
Zcela nechápu takový vztah k adminu a servisu. Někdo vám pujčí garáž (ale s podmínkou, že na něm bude nalepena reklama např. "Jarda a spol.") a to zdarma. Vždy se najde ten, komu bude ta garáž malá a reklama příjde otravná. 50MB je docela hodně s ohledem na kvalitu služby a rychlost serveru.

V Rusku se těžko najde něco podobného. Admin, nechceš expandovat i na ruský trh freehostingu? Zvyšení počtu registrace minimalně 10krát zaručuji :)
jj presne, viz pas.wz.cz
No jo, ale ne každý RUS porozumí češtině, pas.wz.cz není typickým příkladem.
Hele, není tento freehosting pro česky mluvící lidi?
Tak co tady pak dělaji Slovácí, Rusové, Poláci, ...

PS: Nevím jak nás nazvat, slovo Čechy nemám rád, protože jsem Moravák.

Tomík.
heh, i když jsem Rus, na mém webu
polyglot.chytrak.cz
není ani slovo rusky. Texty jsou v češtině a proto si myslím, že je to v pořádku. Jo, pokud vím, volný.cz zakazuje publikace textu v jiných jazycích. Je tam nějaké automatické nastavení kódování stránek..