Čárky v názvech,...

Zdárek lidi! Mám jeden dotaz. Stránky tvořim ve FrontaPage a ten mi autamiticky nazve soubor - stránka1 - a mě by zajímalö jestli ta čárka nad a bude dělat problémy při umisťování sem na web. Předem díky za odpověď.
Mohla by pravděpodobně, bez háčků, čárek a mezer
Díky. Ale to že stránky jsou vytvořeny ve frontpage pomocí jedny šablony snad vadit nebude.
No to už je jedno .. akorát si dej pozor na to pojmenování souborů .. i když tě tady za FP budou kamenovat :-)
Ondus > Teoreticky nevadí, ale asi to uloží nějaké editační (pro WZ zbytečné) soubory a skripty do stránek. Taky pozor na všelijaká blikátka a pod. - javascript podle MS je někdy dost odlišný od oficiální syntaxe.
Tak všechny soubory jsem už na webzdarma dal přes FTP, ale mam tam nějaký problém schválně se zkuste podívat na www.2valka.wz.cz a uvidíte jak to vypadaá. Ve frontpage byla šablona o třech částevh ve windows mi to šlape ale na vebu se mi zobrazí pouze jedna část , a to MENU. Třeba někdo bude vědět o co jde. Díky.
mě to jede
všechny části?
No ty části v rámech se načtou všechny jinak menu klikací neni taxem koukal jen na tu stránku úvodní s rámama
Sorry, že tě takhle otrvuju, ale já stim teprv začínám. Když na internetu koukám na ty mý stránky, tak úvodní stránka je OK. Když cvaknu na ten odkaz tak se mi zobrazí jenom levý rámec-MENU.
... jo a vrchní rámec a ten velký na středu mi nejde-je tam text Chyba 404 - soubor nebyl nalezen. Co tám máš ty? Dík.
Já tam mám stránku novinyk, to je tutově háčkama .., přejmenuje ten soubor aby neměl háčky a čárky ten nová sránka 2 a pak ještě v těch rámcích změn tu adresu taky na to nova stranka bez háčků pak to půjde
já nevim. Přejmenovat nejde, protože pak mi to píše to samý co na internetu i ve windows, kde to šlo předtim.
ale jistě že to přejmenovat de ... akorát to musíš upravit i v rámcích vysvětlím:
v souboru index_1.htm
změň na tomto řádku
<frame name="nápis" scrolling="no" noresize target="obsah" src="nová_stránka_2.htm">
na nova_stranka_2.htm

a potom soubor
nová_stránka_2.htm
přejmenuj také na
nova_stranka_2.htm

a půjde to
Nebo v tý sadě doma by měly jít zobrazit ve Front Page soubory v levém pruhu. Jestli jo, tak to přejmenuj tam a FP odkazy přepíše. Já tu mrchu nemám rád, ale vím že tohle umí bezpečně.
Tak děkuju. Základní princip jsem pochopil, takže teď už je to jen a jen o čase. Ale přece jenom bych potřeboval poradit. Když chci na stránku umístit tak ve FrontPage mám vytvořeno textové pole a do něj dám vložit obrázek ze souboru. Jak je možný potom možný, že na internetu se mi nezobrazí, ale ve windows opět je-už to neni o velkých a malých písmenech a háčkách a čárkách. Dík.
zkus ho tam nahrát....
Taky začínám s tvorbou stránek, nemám sice zatím moc zkušeností, ale obrázky mě pořádně potrápily. Když už jsem byla zoufalá a nevěděla co dělám špatně, zkusila jsem změnit server. Nevím čím to, ale na webzdarma mi obrázky nefungovaly, zatímco na swebu ano. Tak jsem to už neřešila a změnila server.