Presunuti databaze

Dobry den chtel bych se zeptat jestli je mozne presunout databazi z jedne stranky.wz.cz na jinou stranku.wz.cz Presunul jsem stranky ale pouzivam databazi ze starych stranek co se stane az mi administrator smaze stare stranky, protoze nevykazuji zadne pristupy? Zachova se databaze na serveru mysql.wz.cz nebo stratim vsechna data? Nechce se mi databazi exportovat do souboru a pak importovat neslo by databazi jen priradit k novym strankam? Dekuji moc za vsechny odpovedi
teoreticky se dá na straně serveru přejmenovat jeden adresář a restartnout mysqld, ale to nikdo neudělá a ty na to právo stejně nemáš (nikdo nemáme právo, akorát admini). opravdu není jednodušší export a import?
Ten export bych potřeboval, ale nevim co všechno tam musim dát, aby tam bylo VŠECHNO co obsahuje, včetně kódů na vytvoření tabulek. Prostě záloha
Columbo: stačí nechat defaultní nastavení a exportuje to to, co sis teďka napsal ;)
no a zabijou mi jii kdzy zrusi stranky jako vona vykazuje ta databaze pristupy jen ty stranky ne
IMHO když zruší stránky, tak se zruší celý účet včetně db,melju atd.