nemůžu se připojit k administraci souborů

dnes celý den mi nejde připjit se k administraci souborů, do administrace se přihlásím OK, ale když kliknu potom na administraci souborů objeví se hláška typu " hledaný soubor/stránka nebyl nalezen, asi byl přejmenován, nebo je dočasně nedostupný ....." Taková ta obrazovka, která se zobrazí standartně když nejsete připojeni.

nevíte, jestli to je problém u mě (VELMI pomalé připojení přes podnikovou síť s Keriem, nebo je nějaký problém na WZ?)

díky za odpovědi
skus připojení přes ftp
http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
Dík, ale to mi nepomůže, u nás v práci ftp pro jistotu blokli, takže dokud to nebudu mít doma (což minimálně měsíc potrvá) a nebo to nepůjde odtud, tak jsem nahranej.

A to jsem potřeboval změnit jenom jedno jedinný písmenko v jednom jedinném souboru, hrome ... ;-)
tohle je celý kod stránky s administrací souborů, více se nepřenese.
(závorky jsem nahradil normálními)

Nemůže být problém v nově instalovaném firewalu? (Kerio) Je to tu nastavené, aby to blokovalo kde co, včetně neškodných for o programování, nebo stránek na novinky.cz (nechápu, čím jsou závadné, kromě toho, že tam jsou hlouposti)


(html) (body) (/body) (/html)
Vážně nikdo nevíte, proč se nemůžu připojit na "správce souborů" přes webové rozhraní, Nemohl by to někdo zkusit, a říct mi alespoň jestli to nejde jenom mě, nebo obecně nikomu ? Moc prosím!