Problem s e-mailem

Mám problém s přijímáním e-mailu. Odesílání je v pohodě, schránka funguje, ale pokud chci např. poslat e-mail ze seznamu na mou shcránku, vždy to selže a hlásí, že taková adresa není:"Sorry, no mailbox here by that name. (#5.1.1)". Schránku mám aktivní a v nastavení není, co bych změnil, tak nevím jak dál. (email@vemaro.borec.cz). Dík za odpověď
Jeste to parkrat zkus. Melo by to nakonec jit.
No myslím, že se to samo nezpraví. Je to přád stejné, a to už jsem zkoušel několik dnů. Však zkuste někdo napsat e-mail na email@vemaro.borec.cz a uvidíte, co to hodí. Ale odesílat můžu normálně. V čem by mohl být problém?
Dik
Možná hloupá otázka, ale nemáš schránku třeba už plnou?
No plnou ji mít asi nemůžu, když v ní nemám ani jednu zprávu, protože mi nemůže žádná dojít..... A odelal jsem asi jenom 3 zprávy. A to jsem už viděl tuto odpověd na problem nekoho jiného. Tim to asi nebude :-)
Nevím jak dlouho schránku máš, ani jestli ti to dřív šlo nebo ne, protože to nepíšeš, proto ten dotaz ;-)

Zkusila jsem poslat ten mejl, tak uvidíme, co se stane
Nevíte někdo jak se úplně odsud odregistrovat?
2Matius: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?1
2Rostik: zatím mi nic o neexistujícím adresátovi nedošlo (po odeslání to napsalo Email byl úspěšně odeslán), posílala jsem to taky ze seznamu. No, možná je ještě brzo...