Je to divný

Je to nějaký divný. Ty ondragames.wz.cz sem totálně předělal a přešel sem na PHP, ale mam obrooovskej problém. Když kliknu na Vstoupíte kliknutím zde, tak se to načítá dlouho na Wi-Fi či pevný lince. Opravdu nevim, co s tim je. Nemůže to bejt tim, že to je nabodnutý na DB? A ještě jeden:Jak udělám, aby když tam návštěvník s Flash Plug-inem vstoupí, tak aby se mu přehrála animace a kdo nemá FP-I, nebo má Flash zakázanej tak by se mu zobrazil jenom obrázek?
Tak sem hoď ten skript, takhle nic nevymyslíme
Opravdu chcete 460 řádků?
jezisi... tak to prejmenuj na txt treba a nekde to vystav...
tak to máte zde:
www.ondragames.wz.cz/index.txt
no, nemam cas to ted studovat, ale aspon jsem se pobavil. tohle if($b!="true") jsem teda jeste nevidel... :-D nemelo to nahodou byt if(!$b) ? krom toho strstr nevraci boolean ale string. a ten html kod taky stoji za to.
Tonik:
if($b!=true)
if(!$b)
if($b==false) dělá to samý.

jinak je to dost hukotoidní :)

Fatal error: Maximum execution time of 20 seconds exceeded in /3w/wz.cz/o/ondragames/new_art/index.php on line 257 - tohle sem viděl jen u nekonečnyho cyklu. :)
A jinak k tý druhý otázce, nevíte někdo odpověď? P.S. změnil sem si trochu nick;-)
Héj proč to nejde? Má to bejt ©opyright
Entity se překládají pouze v obsahu zprávy... myslím, že bychom měli být rádi, bo by mě asi trefil šlak, kdyby sem někdo přišel s nickem  
Johny: ano, je to to samo. ale tak se to proste nedela... taky nenapises if (true==true)