total commander - ftp

Jelikoz se na me admin vyprdl budu ventilovat tady....nemohu se pripojit na ftp-pouzivam total commandera.V nastaveni chyba neni a to zduraznuji...jeste pred cca 14 dny probihalo spojeni bez problemu...pak jsem omylem zadal spatne heslo a od te doby mi je odepren pristup.Samozrejme jsem zkousel menit i heslo ale zde je vse OK neb logovani pres web do uctu na webzdarma funguje.Nemel nekdo obdobny pblm?Dikas za pripadnou odezvu PS:admina jsem kontaktoval ale zrejme ani on nevi :-P
jojo, jsem na tom podobne, akorat envim jestli jsem to zpusobil zadanim sptatneho hesla... pripojeni na ftp probehne v poradku, ale kdyz se provadi prikaz list, tak se to sekne a ani zaboha nedokonci ten vypis...
pasivni rezim
jop, diky, priste si to tady poradne prectu :)
Když se chcu připojit na FTP, tak se mi to nechce spustit a naběhne mi hláška "Stránku nelze zobrazit". Co s tím ?
Mam to horsi heslo sem zatim nemenil a stejne se na to FTP nemuzu dostat :( .... taky by me zajimalo co to znamena ze je to FTPko 421 ? vsichni rikaji ze je to blbe spatne nepovedene a ... (cenzura :)) ... DIKY :)
Blbe spatne nepovedene a ... (cenzura ) je max. tak Vase pripojeni k Internetu.