nef4n2wz.cz ?

Co se děje se serverem wz.cz ,že celý den žádné stránky nefungují.Jste sice web zdarma,ale při počtu přístupů na mé stránky kde se zobrazuje i Vámi vložená reklama mne šokuje, že nejen tyto nefungují celý den ! Bohužel zjišťuji ,že šetřím na nesprávném místě , raději si zaplatím prostor na jiném serveru.Problémy různého druhu jsou u Vás stále .Asi již nepotřebujete zobrazovat ani tu Vámi vloženou reklamu.
Nespokojený uživatel wz.cz
No já nevím, mně tvoje stránka normálně najede, moje taky, i jiné wz...
Tak nevím,kde je problém,aktualne.cz funguje,webzdarma funguje,cokoli s wz.cz ne
VLáďa ... no problém je asi někde mezi židlí a počítačem... když to vemeš od počítače trochu nahoru... možná tam narazíš na pravej problém... mozek ;)

Tvoje stránka normálně funguje a za celý den jsem si nevšim, že by wz nefungovalo....

Btw. Kolik máš přístupů? :-)
Jj, na stránkách funwind je patrno, že web právě přešel z dynamického stádia (jezdící nápisy a animované obrázky) do stádia mrkacího, kde všechno bliká. Příští rok se možná dočkáme stádia utopeného.
To tak blilá schválně?
nevim asi jo. mozna si toho vláďa nevšim :))
Možná je problém mezi židlí a počítačem. Je zajímavé,že se k večeru vše samo vrátilo do normálu bez jakéhokoliv zásahu z mé strany.Občas mi zmizí vložená data na wz ,tak nevím jestli to je židlí…….
Ja tu jsem uz mozna 4 roky, a za tu dobu se mi nestalo, ze by se neco ztratilo... A ze to obcas nejede (cos se ovsem stava minimalne), tak s tim prece musis pocitat... Je to *freehosting*
Nic proti, nikdo tě tu nedrží.
Říkal snad někdo, že chce odejít? :D
Blikající meníčka imho přichází do módy. Zřejmě jsem zaspal dobu, že ještě nějaké podobné na webu nemám :-/