?Limit?

Tak jsem nahrál na web aktualizaci a zjistil jsem, že mám nahráno celkem 51 MB...
To si Webzdarma nehlídá kolik mám MB?
Ne, že by mi to vadilo, ale nechci přijít o web...
Jestli nahráváš přes webový rozhraní, tak ne. Přes ftp by mělo, ale kdo ví ;) Každopádně se drž při padesáti.
Mno myslim, že to de víc... ale jestli o to nechceš přijít... bych se snažil trochu zmenčit...
Stránky máš docela zajímávé a pěkné, ale jsou trošku přeplácané velkými informacemi. Jen úvodní obrázek (ve 3 barvách) má asi 100 kilo, mp3 a videoklipy toho taky sežerou. Raději méně a obměňovat s upozorněním na změnu, to diváky spíše chytne, když se mají na co těšit, i když to znají. A později se zase vracet k těm starým atd. 50 MB si stejně nikdo nebude stahovat naráz a tím množstvím je občas umlátíš, když to budeš měnit, tak to bude působit dojmem obnovy stránek každý týden nebo 10 dní, že se každý podívá co je nového, co ještě nemá.
Prostě něco odmaž a dej tam jen seznam a dej hlasovat o tom, které chtějí vystavit ke stažení atd. atd. Aspoň sám uvidíš, o co je konkrétní zájem.
stejně nejlepší je mp3 nalikovat z jinejch webzů. místo to nestoji a krádež to taky neni.
Videoklipy (většina) a MP3 (všechny) jsou jen linky :-)

Tonda - Moc jsem to od tebe nepobral, ale co jsem pochopil to je vcelku zajímavý nápad.

Obrázek má, myslím,37kbajtů..
<HTML>Link na warez je povazovan za podporu warez = warez
Delej jak myslis...</HTML>
Jejej..
TO mi to můžete smazat ? :/ ?
NO, ty jo skafe, mi radíš dobře :))
Tondo, jak jsi to myslel s tim hlasováním a obměnou deset dní?
To tam mam jako každej den dávat DNEŠNÍ TYP : A něco tam každej den napsat?
heh ja tam nic takovyho nemam a nelinkuju :)) to je jenom zpusob
:))