Pomozte mi konecne nekdo prosim.

Tento mail jsem uz nekolikrat odeslal na podpora@webzdarma.cz, na ktery ale nikdo nereaguje. Muze mi vubec nekdo nejak pomoci?

Dobrý den.
Jsem provozovatelem stránek http://sound-tuning.borec.cz a mám velký problém.
Nevím jakým způsobem, ale kdosi rozluštil moje přístupové heslo a značně mi poškodil můj web.
Můj web se týká pouze jako hobby autmobilů a po zásahu kohosi je pouze plný reklam a přišel o 90% obsahu.
Kdosi samozřejmě v databázi změnil i kontaktní e-mail, takže si nemohu nechat poslat heslo.
Ahoj ,to mi jen dokazuje ,ze na webzdarma je opravdu super podpora, ale nevim chlape ,misto toho aby ti nekdo pomohl ,tak ti tu spis zacnou nadavat....



UVEDOMTE SI JEDNU VEC VY TUPCI NAPR. PROGRAM AVAST JE V HOME LICENCI TAKE ZDARMA A NEJEN ON A KDYZ NAPISETE PROBLEM, DOSTAVI SE VAM RESENI TEMER IHNED!

TAK UZ SI NECHTE TECH DEMENTNICH NARAZEK ZE JE TO ZDARMA ,JE TO ZDARMA ALE STOJI TO ZA PEKNY KULOVY!
SMRDI TO TU LACINYM POZLATKEM.
Jen ještě detajl...

Nevím přesně, kolik je teďka na wz lidí, ale málo jich není... a prostě šíííleně lidí furt píše s nákejma lamerskýma problémama... mě by to teda taky nebavilo..

A aaa ... Tr...XL, víš k čemu je tu sekce Podpora?! ;-)

Aleš >> No víš... ono to není tak jednoduchý... jak můžou tady všici vědět, že ten web je opravdu tvůj?

No každopádně je to pech ;)

PS: Slyšeli ste o tom novym způsobu hackerstvý (či jak se tomu teda řiká...), ne? Jak si hacker prostě řekne o heslo ;)
Sociální "inženýrství" :o) Klasika, napíše ti e-mail z adresy typu zapomenute.heslo@seznam.cz s nějakou strašně naléhavou výzvou a pár lamerů tam to heslo fakt pošle.
CO TAKHLE SOCIALNI INZENYRSTVY? A UZ VUBEC TO ASI NENI NOVY ,JE TO STARY JAK BETLEM.

TED TROCHU NORMALNE. ALESI ,POKUD CHCES DOBRY SUPPORT ,PREJDI NA PLACENY WEBHOSTING,TAM SE O TEBE ZA TVE PENIZE DOBRE POSTARAJI A NENI TO NIC EXTRA DRAHEHO.

JDE JEN O TO ,MISTO KVALITNI PODPORY ,TU NALEZNES SPISE NEZAJEM A NEOCHOTU,OMLOUVANY A POVYSENY , AROGANTNI PRISTUP.
No česky je to inženýrství, v jakém jazyce je "INZENYRSTVY" netuším.

Ale k tomu problému, ono to možná nebude ani tak neochotou, jako že by tohle mohl říct úplně každý. A dokázat vlastncitví bude IMHO v tomhle případě dost nemožný.
meca: no hned prvotni dukaz je to, ze jim pisu mail ze stejny adresy, kterou mam uz od roku 2001 a se kterou jsem si ten web poprvy registroval.
meca: a jeste neco, samozrejme o sobe znam vsechny svy udaje, ktery jsou na tech strankach, jsem schopnej odrikat vsechno co tam je k cemuz se ted nikdo asi nedostane, protoze frajer kterej to predelal uz tam nevratil levou listu s odkazy. Ted je to bez nich, ale jen ja vim jaky tam maj bejt a co je v nich.
trotle Tr...Xl nikdo te tady nedrzi tak neser a vypadni na placenej hosting
a nauc se predtim cesky.

aleš: predstav si, kolik lidi pise na podporu WZ. myslim na mail. obrovskej pocet mailu kazdej den. i pri sebelepsi snaze a i kdyby tam sedelo misto miry a richarda tisic Tr...Xlů tak se nekdy nakej mail proste ztrati, vymaze, nebo ho sezere antispam. se stává :)
Drz hubu ty dementni kretene
Tr...Xl >> Takhle tě naučila mluvit maminka?!
Tr...Xl:Nebo ten hroch, co te vychoval?
myslim že trotl je hysterka
a vychoval ho hysterák kerej ho furt mlátil a ted si vybíji vztek na diskusi :)))
to skaff-trefny
hehe, to je legranda :o) Trotl vyplazuje jazyk a dela dlouhy nos
a ja mu na něj šlapu gládama :))
Skaff: posilal jsem ten mail asi 8x, kazdej den jeden :-(.
Pak se nemůžeš divit, že ti neodpoví.
aleš: proc to rikas me? zkus ho posilat 30 krat za 10 minut. treba dostanes odpoved :)))))))

ps: nedelej to, to byl ftip :)