Session a vkladani inputu s PHPSESSID

Zdravim,
tohle bude asi spis pro adminy WZ. Pouzivam na strankach session a kdyz mam na strance formular, tak se mi do nej vlozej dve pole <input type="hidden" name="PHPSESSID" value="...">. Ovsem nevlotise do zadneho DIVu nebo FIELDSETu a validator potom rve, ze ty prvky musi byt ohraniceny.... Neslo by to nejak osetrit? Diky
<input type="hidden" name="PHPSESSID" value="..." />

Za předpokladu jestli jsem to dobře pochopil.
Take jsem stal pred timto problemem. Chce to zmenit konfiguraci PHP tak, aby tohle nedelalo. Ten skryty input neni problem udelat rucne.
ja to tam zkousel davat napevno

<input type="hidden" name="PHPSESSID" value="<? echo ($PHPSESSID); ?&gt" />

pise to tohle:
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fznc.wz.cz%2Findex.php%3Fpg%3Domf%26i%3D0&charset=%28detect+automatically%29&doctype=%28detect+automatically%29&ss=1&outline=1&sp=1&noatt=1&No200=1&verbose=1#line-113
Protoze PHP to tam beztak strci znovu, takze validator to pak uvidi dokonce dvakrat, jelikoz cookis pochopitlene nepodporuje. Je potreba tohle vypnout a pak ten input strcim tam, kde to chybne nebude...
Takze to mam vlozit kam potrebuju a kaslat na to, ze validatro rve, ze tam to vlozeny nema co delat? Chapu to dobre?
Mamlas: Dokud nebude zmenena konfigurace PHP, tak se s tim neda nic jinyho delat.
Sojkovec: aha, takze se na to vykaslat... Diky
ini_set('session.use_trans_sid', false);
ini_set() je afaik zakazana funkce...
A jeste, trochu mimo, ale nevite cim to, ze se na
znc.wz.cz/index.php?pg=hit
nespravne radi polozky selectu?

Mam to vypsany z databaze pomoci
SELECT * FROM texty ORDER BY album, id ASC

a tak bych ocekaval, ze se to seradi podle abecedy (album) a pak podle poradovejch cisel (id), jenomze ono se to seradi vetsina spravne, ale mam radek, kterej bych chtel vypsat jako prvni (zacal jsem ho podtrzitkem, zkousel jsem i vykricnik), ale ono si to toho podtrzitka (ani vykricniku) proste nevsima... doma na localhostu to s vykricnikem jde... Nevite jak to udelat, aby se to vypsalo jako prvni? Diky