FTP selhalo připojeni

ahoj chtěl bych se zeptat zda mi někdo pomůže vyřešit problém s kterým se setkávám v poslední době dost často, když se připojím na FTP (WZ)
a chci zkopírovat celý obsah php a gif souoru kolem 4MB tak se mi pokaždé přeruší spojení při určitém množství přenesených dat, jakmile kopíruju max. po 20 souborech tak to jede v pohodě, ale to bych dělal docela dlouho....
hmm tak jsem si to už vyřešil , použil jsme místo TC Smart FTP :-)
mám stejný problém,nevím proč.dřív to šlo v pohodě,ale když chci dát nové fotoalbum tak mi to tesne pred koncem odpoji.proc?
a co je to TC smart? ja to delam z front page,tak nevim jak dal,rikam slapalo to 5mesicu vpohode,ale ted uz dva dny ani tuk
moc vas prosím o pomoc.děkuji.
TC (Total Commander) používal jsem ho k připojení k FTP, taky mi to fungovalo celkem dost dlouho v pohodě ale poslední dobou když začnu kopírovat soubory na FTP tak to hodí tuto hlášku (Přenos selhal: pokračovat v činnosti ?) když kliknu na OK tak to napíše "nepřipojeno" takže jsme zkusil program Smart FTP k připojení k FTP a zatím mi to spadlo jen jednou, jinak se mi zase začalo stávat to že když něco na FTP zmažu tak to znovu připojení na FTP ty soubory tam pořád jsou.....
Program FrontPage je pro tvorbu HTM stránek.
hmm tak to teda vypadává i na tom Smart FTP , tak už nevím.....
asi si tam stránky nenakopírují.
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=5&i=4607&t=4607
jsem ztoho hotovej.fakt nevím už jak to mám dělat.Jo máš pravdu že front page je na tvorbu ale vždycky jsem to dával na web pomocí publisch,co je ve front page a šlapalo to vždy.Nechápu jen proč když dávám jen nejaký text,tak to jde.Pokud chci dát na web foto album,tak je hned problem.Před koncem mě to ukončí přenos.
Ahoj, i já mám od minulého týdne problémy s publikací přes FTP. Předtím jsem publikovala z FrontPage v pohodě, ale zač. minulého týdne to začalo padat. Zkouším to selektivně kopírovat přes FTP v průzkumníkovi, ale tak po 3 minutách to vždycky spadne (server ukončil připojení).
Můj web má necelých 5MB (7.5 MB velikost na disku NTFS) - takže velikost problém není.
Pouštět do TC se mi nechce (navíc vidím v diskusích, že i lidem s TC to teď padá) - navíc TC myslím neumí publikovat jen změněné soubory jako FP.
Nevíte někdo jestli Web Zdarma měnil servery nebo je to celé přetížené?
Aja
prosím moc o pomoc.poradí někdo?stačí kdyby admin napsal ž e maj problemy,nebo ze mám něco přenastavit...Takhle opravdu nevim co delat.Děkuju
Primo me to pise THE SErver unexpectedly closed the connection a na tom okně kde je vidět přenos je procesing web updates.
co stím?