Ztracené heslo

Na adrese chta-hubert.wz.cz visí už čtvrtým rokem staré a neaktualizované stránky. Majitelka této chaty bohužel ztratila veškerý kontakt na svého bývalého webmastera, bohužel nesolidní firma, která ani nezdělila heslo od účtu.Tudíž je v patové situaci. Na několika zahraničních i českých vyhledavačích a webech propagující ubytování má zaregistrovanou tuto adresu. To samé platí s propagačními materiály a reklamami. Změna této adresy je tedy velice obtížná. Zároveň neaktuálnost stránek je také špatnou reklamou. Obraceli sme se na e-mail podporu nejméně dvakrát a ani jednou nám nebylo odpovězeno. Proto se ptám zde, je možné aby někdo s realizátorů projektu webzdarma použil e-mail, který je použit na webových stránkách chata-hubert.wz.cz jako kontaktní e-mail a sdělil nám příslušné heslo k tomuto účtu, popř. zaslal heslo nové? Bohužel ani automat, který zašle na kontaktní e-mail heslo v případě, že ho uživatel zapomene je k ničemu, protože bývalý webmaster kontaktní e-mail nejspíš nezadal. Aspoň to tak automat hlásí...
Já už sem hodněkrát zažil ignoraci, ale tahle ignorace je abso.lutně největší... To se nenajde jedinej normální moderátor, kterej by nebuzeroval stěžující si lidi a neodpověděl na sakera jednoduchou otázku jestli je to možný ano nebo ne... Pokud ne, tak se divim, že vůbec dostali takovou funkci, jako je webmastervství takovejch stránek, když neumí ani poslat e-mail a pomoct svým uživatelům...
treba to nevedej....
Tři mejly na podporu v průběhu jednoho měsíce. A včera od desíti vzkaz na diskusi... A moderátoři odpovídali v jinejch tématech od tý doby...
Chomi, seš padlej na hlavu ? Nebo jsi zakopl o kuličku ? Jeden den dáš dotaz večer, spíše v noci, a druhý den se rozčiluješ, že nikdo nereaguje. Laskavě si počkej a přemýšlej o tom, že když si někdo nechá dělat stránky, tak by si pořádek s heslem měl udělat před a ne potom. Nenapadlo tě, že moderátoři mají buď odpočinek (ty se taky v sobotu a neděli válíš) nebo mají dost jiné důležité práce nebo toho mají momentálně po krk ?
A nespěchejte tak, když to čtyři roky nespěchalo. Někdy se vyplatí být trochu trpělivý a neházet vlastní neschopnost na někoho jiného.
Kdyby to byla záležitost jednoho večera určitě bych se nerozčiloval a kdyby neodpovídali v jiných dotazech v tom časovém rozmezí, tak bych se už vůbec nerozčiloval a bylo by mi jasný, že asi zrovna o víkendu nemají čas. My se známe? Že víš že se v sobotu a v neděli válím? Nemam chuť se tady obhajovat před někým kdo to zřejmě dělá, ale musim tě zklamat já racuju i o víkendu, ne celý víkend,ale pracuju... Co to je ta vlastní neschopnost? Já sem to heslo neztratil, já sem nový webmaster, který se to heslo snaží sehnat a proč spěchám? Protože chci aby zákazník, který si ty stránky objednal je co měl co nejdříve a tím pádem i já dostal co nejdříve zaplaceno, protože neberu peníze za poloviční práci. Nemůžu dát na CD stránky člověku, který nebude schopen si je nahrát ani do počítače, natož je nahrát na tento server... Děkuju za projevený zájem o můj problém, ale kritiku od jiného sem doopravdy nechtěl slyšet, pouhou odpověď ANO nebo NE od moderátora... A vzhledem k délce tohoto slohu, to zas tak náročná odpověď není...
Tak jo, teda ne. :-) Ale chováš se tak.
<HTML>v nejblizsi dobe ti bude heslo poslano</HTML>
vidis staci si pockat a ty se tady muzes posr....
Díky moc... Skaffe, di si kaffrat jinam
ja nic ty se rozcilujes.... hehee