ukryté pocitadlo pristupu?

Mam dotaz, chtel bych vedet zda je mozne, viz, nadpis neco jako ukryte pocitadlo pristupu, tak abych si nekde mohl overit kolik nastalo pristupu, ale aby nastevnik tuto informaci nemel, zkousel jsem vytvorit stranku pocitadlo.html, kde jsem ho ulozil (pocitadlo), a tu ulozil mezi ostatni natazene soubory ale zjistil jsem k memu predpokladu, ze pocitadlo pristup nezaznamena, pouze kdyz se opravdu zada za adresu stranky /pocitadlo.html a kdyz se vylozene otevre stranka s pocitadlem a to je potom bezpredmetne..
Prosim mohl by nekdo kdo rozumel memu dotazu poradit nejaky typ?
Jukni se na www.toplist.cz
Tam si to můžeš nastavit, co já si pamatuju...
... ještě když už jsem u toho ptaní nevěděl by někdo jakým příkazem docílím, změny barev u posuvníku na stránece? předem děkuji
Nějak přes CSS. Já na to měl program, ale to je tak dávno...
Jukni se na www.jakpsatweb.cz
či www.jaknaweb.com
ZMěna barvy posuvníku je nestandartní a zobrazí se jen v IE.

To počítadlo máš třeba na www.toplist.cz, counter.cnw.cz
Mirek zkus se kuknout na kucharka.web2001.cz.
V pravem dolnim rohu uvidis malilinkatou modrou carecku. Pokus se nachazis v Mozille nebo necem jinem s geckem a trefis spravne misto (modrou carecku), tak se dokonce ukaze cele pocitadlo. A to jsem vymyslel sam. (-; Treba takto?
Změna barvy posuvníků pomocí CSS, co která položka znamená musíš zjistit sám:

body {
scrollbar-face-color: #081129;
scrollbar-highlight-color: #081129;
scrollbar-shadow-color: white;
scrollbar-3dlight-color: white;
scrollbar-arrow-color: #a5c6ef;
scrollbar-track-color: #081129;
scrollbar-darkshadow-color: #081129;
color: white;
background-color: #081129;
}

Ale opakuji to co už řekl Johny, je to nevalidní CSS definice a rozumí tomu jen IE.
Doplnění předchozího příspěvku:

Poslední dva řádky
color: white;
background-color: #081129;
se už samozřejmě změny posuvníků netýkají, zapomněl jsem je vymazat.

Sorry, ale bohužel tohle fórum neumožňuje editovat své příspěvky, což je velká škoda, takové omyly se stávají často a pak jsou v příspěvkách buď chyby nebo se musí psát další příspěvek a je to nepřehledné....
jeden řádek, změní barvu a zachová tonalitu 3D:
scrollbar-base-color: #996600;
A nebo použít "webovský počítadlo" - taky nabízí neviditelnost (používám fšude).