Proč jste nám smazali stránky?

Rád bych věděl, proč jste smazali datalzlp.webzdarma.cz, když se tam normálně ukazoval reklamní proužek?
Zdar borče. Nemám s webzdarma co do činění, ale už sem to taky zažil. Jenom je divný, že ti neposlali mejla.
Jestli si na stránkách neměl počítadlo, neměli jak zjistit jestli na vaše stránky někdo chodí a považovali je za zbytečné
<HTML>datalzlp.webzdarma.cz ... takovy ucet nikdy neexistoval, nejaky preklep ne?</HTML>
Michal >> to s tým počítadlom ja absolútna blbosť, lebo "Reklamný proužek" je počítadlo ktoré WebZdarma potrebuje.
Michal >> Prečítaj si podmienky a potom sa nebudeš čudovať prečo ti zmazali stránky.
Michal - nemám s WZ co do činění jsi myslel jak když máš stránky vachmi.wz.cz?
Jo a pokud ty minulé byly stejné náplně jako tyhle, tak si uvědom, že důvod pro zrušení tam je (CD key....)
<off-topic>

Michal: Na tvém webu je psáno

"Všimli jste si že tady na těchto stránkách není žádná grafika? Jelikož chci mít tyto stránky zdarma mám omezený prostor, a tento prostor nehodlám naplňovat nějakou grafikou, takže jsem musel řešit jedno dilema. Grafika nebo obsah? Rozhodl jsem se pro obsah..."

To myslíš vážně? Ono lze vytvořit pěkné stránky, aniž by grafika zabrala velkou část vyhrazeného prostoru. Dokonce méně než je velikost obrázků použitých jako pozadí. A když už, tak na webu zkus alespoň jinou kombinaci barev.

</off-topic>
Jo jasně, grafika (a hodně pěkná) ve smyslu designu jde udělat bez jediného obrázku a soubor css má jen několik bajtů, max. kilobajtů. Takže ta hláška co tam máš postrádá smysl. V tvém případě by úplně stačilo několik málo css definic a stránky by byly mnohem pěknější než jsou teď a mnohem menší, protože ta obrázková pozadí by tam rozhodně nemusela být. Uvědom si, že si trochu odporuješ tím cos tam napsal. Nemíníš web zaplňovat grafikou a přitom každá stránka má jiné DATOVĚ VELKÉ pozadí.
Ale samozřejmě že pokud chceš upřednostňovat obsah, tak se ti se vzhledem nebude chtít hrát, to ti samozřejmě nikdo nemůže brát. Do doby než ti zase stránky zruší....
tjn... 50 mega nevim nevim zaplnit jenom textem... heh to by bylo na databazi vsech cinanu v cine i s kusem ruska.... nic proti cine a rusku :))
:-)
50 MB = 52 428 800 B
I kdyby číňanů a rusů bylo jen 52 miliónů (jakože samozřejmě jich je něco přes dvě miliardy), tak by na jeden záznam v databázi zbyl jeden bajt, což by stačilo tak na uložení jeho věku ;-)

(Já vím že to bylo myšleno ironicky, neboj)
:))
Tom:

Omyl, WZ nenabízí 50 MB (ale je to chytrý reklamní tah), nýbrž 50 000 kB, což je rozdíl (51 200 000 B, rozdíl je tedy 1 228 800 B). Číňanů by se tedy vešlo ještě míň.
TOM vím so je 50 Mb - byte krát 1024 kb krát 1024 rovná se megabajt krát padesát je 52428800b. Jestli si nad někým chtěl zamochrovat najdi si nějakýho maníka co na compu hraje jenom hry a neví o tom naprosto nic.

Neříkám že vím všehno ale zkoušet tu záklydy. cccc

Ovšem neber to osobně. Dík za kritiku zdar
Já jsem nad nikým machrovat nechtěl, reagoval jsem na příspěvek skaffa o těch číňanech a bylo to myšleno ze srandy.
Ale když ses do toho pustil a "machruješ" ty, tak tě musím upozornit, že jsi vedle, je totiž rozdíl b (bit) a B (bajt).
Takže to cos napsal:
50 Mb - byte krát 1024 kb krát 1024 rovná se megabajt krát padesát je 52428800b
je špatně, protože:
50 Mb = 6,25 MB = 6400 kB atd....
Je sice pravda, že 50 Mb = 52428800 b, ale tys mluvil o bajtech, takže .....

(Sorry, ale sám sis naběhl)
no zabijte se ja si delal srandu nakonec od cinanu sme se dostali k bajtum....
Tom: přesvědčil si mě že sto nevyčetl z nějaký knihy, byl to chyták ty si se toho správně chytl. Sorry nechtěl sem tlakovat.

Pohoda. Měj se zdar
Nic neobvykliho na wz.cz !


Me uz taky smazali stranky!


byly quick-death.wz.cz proste zadny upozorneni emailem nic! Mel sem tam scripty v php ktery sem delal dost dlouho a nemel sem je zalohovany...
ak kdyz sem napsal na wz proc mi je smazali tak mi odepsali ze nic nemazali akonec. tak sem si vytvoril novej ucet s tou samou adresou a ted mi tam vali beta stranek...
> Mel sem tam scripty v php ktery sem delal dost dlouho a nemel sem je zalohovany...

Tvoje blbost
>Nípal: Nevím, to bych musel nějak řešit, pokud bych měl důkaz.
>Michal (vachmi.wz.cz): nerad machruju, ale také je rodíl mezi KB. (1024B) a kB(1000B)
Agent > tak proč se mě nezastaneš v jiném threadu (nevím v kterém), kde mi nikdo nevěří, že ve výpočetní technice se používá k i K ;-)
ptz v tom threadu nejsou lidi kteri by ocenili kdyz se jim nekdo snazi poradit
Chtěla bych se zeptat, nemůžu se dostat do administrace svých stránek, protože mi nefunguje přihlášení...hlásí to, že účet je neexistující nebo zablokovaný...mám je teprv týden a obsah jsem na účet nahrála a případně mají být smazány až za měsíc, pokud nevykazují návštěvnost, je pravda, že počítadlo jsem tam neměla, ale nevíte, co to znamená?
Nic, klid, myslim, že se nemůže nikdo přihlásit. Ftp jede:-)
Zrovna ja jsem momentalne prihlasenej. Ti, co se prihlasit nemohou, tezko jim pomoci bez dostatecnych informaci o OS, zpusobu pripojeni, atd. Ale nejpravdepodobneji bych to videl na problem s SSL a cookies, firewally, atp.
Žádnej problém. Už to asi 3 hoďky jede...