ftp pristup

ani zaboha se nemuzu pripojit na ftp.
zmenilo se neco?
adresa ftp je 212.71.128.29
nebo jmenne na ycvp.webz.cz

docasny vypadek?
blokace ip?

ajajaj!
adreas ftp je "ftp.webzdarma.cz"
tak jo dobre.
pripadal jsem si teda jak blbec, kdyz jsem to zkousel, ale zkusil jsem to teda i s ftp.webzdarma.cz

samozrejme vysledek je stejny.

mohl by mi konecne uz nekdo rict, jestli jste mi zablokovali ip 193.165.147.57 nebo proc se nemohu naraz domlatit pres ftp na ucet?

jachtari me tu prosi, ze chteji update stranek, ale ja jim proste nemuzu pomoci.

a je vubec nekdo, kdo konecne muze po mesici skemrani vsude mozne pomoci me?
A nemáš náhodou mezi tvým pc a tímto serverem proxy, firewall,...
Protože některý z nich nemusí mít povolen prot 21.
Já toho moc nevím, ale na tomto foru se toho už nařeklo.

Tomík.
Tomík: Jasně že ne. Nemám ani já ani můj ISP žadné omezení na portech... Běží mi všechy P2P programy a ftp na jine servery at uz s portem 21 nebo jakymkoli jinym taky bezi v pohode....

Kazdopadne by bylo mile slyset nerobotickoautomatickou odpoved od adminu webzdarma :-)
Dievčatá a chlapci.Ja viem kde robíte problém:
adresa ftp je : ftp.webzdarma.cz
a prihlasovacie meno musíte zadať: meno.wz.cz
Mne to ide v pohode!
nikde se nemůžu dočíst ip číslo na váš server, napíšete mi ho prosím?
Kristova noho...je to napsáno v prvním příspěvku v tomhle tématu
kristova noho .. DNS lookup
a bylo by ICQ, či něco podobného?
Na ftp webzdarma se nemůže dost více lidí - viz. diskuze Podpora
Kdyz se snazim pretahnout soubory pres ftp, tak se mi objevuje stale tabulka s : "Prenos selhal." Nevite proc?
Stále stejný problém a asi sami provozovatelé webzdarma neví "kde je zakopaný pes".
treba jsou vase IP na cerne listine, tezko rict, ale mozne to je
na zadny cerny listine nase ip nejsou, protoze ja mam uplne stejnej problem, pres www rozhrani se pripojim normalne, ale pres ftp se nepripojim at tam mam co tam mam ftp.wz.cz nebo ftp.webzdarma.cz to je jedno, proste zadny omezeni taky nemam, takze fakt jako taky uz me to sere, protoze jako nahravat forum na stranky ktery ma pres 600 souboru po jednom to je fakt vo drsku ... ueljete s tim neco nebo kdo vi jestli to vedi i admini cim to muze bejt ... VONO BY STACILO KDYZ BY SE JEDEN Z NICH KOUKNUL NA TOHLE TEMA A KONECNE S TIM ZACAL NECO DELAT PROTOZE UZ ME TO ZACINA SRAT .. proste pres www to de a pres ftp ne, to je f prdeli fakt ze jo .... byl bych rad kdyz by se nas naslo vic - a jak tak koukam tak uz se naslo a neco s tim udelali .. zatim cau
V nortonu zkus zaskrtnout "Pouzit pasivni rezim prenosu (jako WWW browser)
<HTML>Fragnatic: ono by jen stacilo naucit se slusne chovat, pripadne i cist co bylo napsano vyse, kdyz nenapisete z jake IP se pokousite prihlasit a jeste se chovate takto, nemuzete cekat, ze nekdo bude chtit vynalozit vic usili nez si zaslouzite

jeste bych dodal, ze to, ze vam jde www, nema zadnou relevanci k tomu, ze nejde ftp = tak jako tak to muze byt blokovane u nas, popr. spatne nastavene na vasem NATu</HTML>
Autor: bit (---.dragon.cz)
Datum: 16. 11. 2003 21:46
V nortonu zkus zaskrtnout "Pouzit pasivni rezim prenosu (jako WWW browser)

i kdyz dam tenhle rezim prenusu, tak to stejne nejde ... je to fakt nejaky divny

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Autor: mira (admin) (moderátor)
Datum: 16. 11. 2003 22:30
Fragnatic: ono by jen stacilo naucit se slusne chovat, pripadne i cist co bylo napsano vyse, kdyz nenapisete z jake IP se pokousite prihlasit a jeste se chovate takto, nemuzete cekat, ze nekdo bude chtit vynalozit vic usili nez si zaslouzite
jeste bych dodal, ze to, ze vam jde www, nema zadnou relevanci k tomu, ze nejde ftp = tak jako tak to muze byt blokovane u nas, popr. spatne nastavene na vasem NATu

moji ip jo? ... 192.168.14.34 ale jestli to pomuze to envim, jo a jinak k tomu chovani, fakt se chovat nemuzu, protoze uz to nemuzu vystat, drif to slo, tedka ne, a ja ani envim proc kua! tecka! ach jo ... co mam delat
<HTML>Fragnatic: NJN, tak se nejdriv zamysli, co znamena to 192.168 na zacatku ty IP a potom si stezuj... Radsi nam sem napis verejnou IP, ta by se hodila vic....</HTML>
Co ja vim co to znamena - sem amater, verejnou? ... mmnt uz ji hledam , mela by to bejt tahle 213.151.92.142 .. no a co dal?
ja mam 10.1.36.4 ... ocekavam na ni DoS :-))))
2Fragnatic: Teď už jen počkej až vam nějaká dobrá duše nabourá systém a vyřadí z provozu :-]]
dik to je povzbuzujici, me by spis zajmal,o jak ma rozchodit to podelany ftpcko :o(((((
Slááááááva! Konečně se mi rozeběhlo FTPéčko! Bylo to jen nastavením v Total Commanderu - Bylo potřeba zaškrtnout "Použít pasivní režim přenosu".