Please HELP !

Pokuším se vytvořit online strategii, ale v momentě kdy začne hrát víc hráčů se mi začne zobrazovat toto hlášení:

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result

chybou ve scriptu to není ! Tato chbová hláška se začne zobrazovat sama od sebe, a pak se mi zobrazuje v každám scriptu kde používám databázi. A po určitém čase mi to zase všechno funguje ! Díky za rady :-)
a zkontroloval jsi příslušný dotaz? myslím tím to, cos předal mysql_query... také v tomhle oboru něco dělám, a vím, že je celkem časté, že např. za id hráče se nedosadí nic apod. programátor s tím musí počítat ;)

např. dotaz:

SELECT * FROM players WHERE id =

je chybný, protože SQL stroj neví, čemu se má rovnat id

Prostě musíš si zjistit, co máš za chybný SQL dotaz... doporučuji ti používat funkci mysql_error() nebo nepsat ty zavináče před mysql funkce... ostatně ty zavináče akorát eliminují všechen výstup, které normálně tyhle funkce poměrně jasně a detailně hlásí, kde se stala chyba apod. ;)
<HTML>> v momentě kdy začne hrát víc hráčů

nabizena databaze pro tyhle extremni ucely neni urcena, proto je tam nastaveno omezeni poctu dotazu za jednotku casu ... a ten problem bude nejspis v tomto, zkus pouzit funkci mysql_error() kdyz query() nevrati vysledek a melo by to vypsat vystiznejsi hlasku

na pripadny dotaz predem odpovidam: neomezena verze databaze bude k dispozici za mirny poplatek</HTML>
>> Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result

Tak tahle hláška se mi na tests4you.wz.cz objevuje v průměru tak jednou za čtrnáct dní po dobu cca 30 min, všechny údaje načítaný z DB se ztratěj. Je to jako když vypadne DB, ale nevypadne, protože na mojí osobce vše normálně fachá. Když jsem to viděl poprvý, tak jsem si myslel, že se mi zhroutila DB, když na blahapet.wz.cz normálně šla. Do zdrojáku jsem vůbec nezasahoval. Na těch tests4you.wz.cz se za den sejde poměrně dost lidí a je fakt, že těch dotazů do DB je taky spoustu. Že by taky překročení limitu?
<HTML>proc nepouzijete tu funkci mysql_error() ?!?</HTML>