Co to má znamenat?

Je to nějaká chyba, nebo jste mi smazali všechny soubory z www.vac.wz.cz? Pokud ano, tak nevím proč - neporušil jsem pravidla ani nic podobného reklamu jsem zobrazoval, může mi to někdo vysvětlit?
No mě smazali taky bezdůvodně celé stránky a diskusní fórum. Heslo je také nefunkční, takže bych se na to mohl vykašlat. A číst poštu umím taky, pokud tam něco je.
hmmmm, tak to vypada ze nejsem sama, komu celej obsah webu zmizl!
To se ted stalo kazdemu. NAVSTIV ME STRANKY: http://olaf.matfyz.cz
404! A navstiv treba stranky meho kamarada http://nreal.euweb.cz - 400 Ja to kaslu, pod stromecek si nadelim asi placeny hosting, na toto fakt nemam nervy. Ted abych hledal, kde mam vsechny soubory pdf, doc atp, abych je tam nahral zpet. :-/ Jako Vanocni darek od WZ je to mile.
Oni ale musi mit nejakou zalohu ne? Prece proti tomu musi byt ochraneni.... verim ze to daji doporadku.... nebo spis doufam .o)
hmm, a ted spadl celý server... nejde se ani prihlasit na ftp, ani najet na servery *.wz.cz....
aj mne to padlo!
koukám že nejsem sám :o(
<HTML>booze, chtel jsem se omluvit za 15minutovy vypadek kvuli upgrade kernelu a systemovych veci, ale kdyz vidim ty hystericke reakce ...</HTML>
UUUUUUUUUUUFFFFFFFF! vse zas je tak jak ma.........spad mi balvan z nohy....:o)
:) ale soubory jsou smazany, ne?!?
Mira: LOL, prosim, priste to radsi oznam predem, nekteri povahove slabsi lide by to nemuseli unest .o) pro nektere to bylo 15 minut smrti .o)
hh ste histerky...to by si nemohli dovolit ;)
Vše je v pořadku, najednou... buh vi co se stalo ale nabehlo to z5...
Prosím ADMIN o odpoved mailem vsem poskozenym co se stalo. za všechny děkuji a přeji dobrou noc.
uz to ideeeeeeee
e-Xite: ale mohli... je to free server zdarma, a oni si s tim muzou delat co chtej... protoze to je ZADARMO...
JOOO, v poradku!?! se podivej - moorhuhn.wz.cz
je tam to, co jsem stihl nahrat pred totalnim vypadkem :[
<HTML>to all: sorry, nevsim jsem si, ze jede ftp a http server takze se tem reakcim ani nedivim, dam na to priste pozor

to M&N: a co tam melo byt?</HTML>
A jeste zrusili tema, ktere jsem zalozil ja.... a moderator napise:

booze, chtel jsem se omluvit za 15minutovy vypadek kvuli upgrade kernelu a systemovych veci, ale kdyz vidim ty hystericke reakce ...

No to teda prominte, ale varuju snad do predu, ne? Poslu email "Zakazniku, dojde k vypadku kvuli bllabla" To snad dela kazdy, kdo neco poskytuje. A jeste se oni samo rozcili...
ted je to cely nejaky podelany - jako by tam soubory byly, ale pritom se nezobrazuji a hazi to 404. navic ftp stale nejede (to asi jeste neubehlo tech 15 minut, ze :)
Olaf: zasadne nesouhlasim!

Vysvetli mi proc by mnely byt na tomto foru/diskusi dva thready o jednom a tomtez? Jinak poskytovatele wz.cz nemusi nic! Uvedom si ze je to web ZDARMA, tudiz zadarmo, takze poskytovatele nemusi nic...
Miro, já jsem se nechal také unést. Ono to opravdu vypadalo na velkej vypínač u pojistek :-)
Ještě, že to byla taková ptákovina.
<HTML>M&N: ftp jede, ted tam je na domene wz.cz kolem 90ti lidi

Olaf: A jeste zrusili tema ... jestli tohle nejde pochopit, tak potom asi nema smysl reagovat vubec
A jeste se oni samo rozcili ... kdo? jako ja? no tak to sorry, to radsi koncim diskusi :)</HTML>
tak sry, zas za to muse ten IE od M$...v nem se mi to nezobrazuje, ale v opere to jede a soubory tam jsou, takze tak
ale po zadech mi poradne prejela husi kuze