<b>ftp pro wz.cz nejede</b>

<HTML>... ano, omlouvame se, vime o tom, je to zatim vypnute dokud se nepodari vymenit kompletni vnitrek toho serveru, melo by to byt zhruba do 19h

diky za trpelivost</HTML>
Mě taky ne.Sic jsem nově konfiguroval FTP klienta, ale 3x jsem kontroloval a je to v caiku ;)( . Tak tedy nevím, snad později.
<HTML>myslel jsem to tak, ze nejede vsem pod wz.cz, takze i yellowdevil.wz.cz ... a cca 50tis. dalsich uctu</HTML>
A proč? Protože někdo chce, aby se přešlo ke konkurenci?
<HTML>protoze po vcerejsich zasazich je ten server natolik nestabilni, ze jsem rad, ze to jede vubec takto (pouze web)

jestli chcete prejit jinam, urcite si najdete i jiny duvod nez to, ze par hodin nejede ftp</HTML>
Jak napsat správně příkazový řádek pro ftp přes web rozhraní pro stránky:
http://telefon.unas.cz ?
Už jsem z toho jelen. Prosím napište jek se do dtránek dostanu.
<HTML>prikazovy radek?
ftp pres web rozhrani?

po prihlaseni mate nahore odkaz 'administrace' a tam je spravce souboru - jestli myslite toto</HTML>
protoze po vcerejsich zasazich je ten server natolik nestabilni, ze jsem rad, ze to jede vubec takto (pouze web)
Aha, pardon, upgrade, na to má káždý právo, já očekával, že upgrade neproběhl vůbec.
MMM, mě to taky netoo.
Už sem tu založila tři účty! Ale ani jeden nejde mám toho plný zuby. Napíšete do novinek, že budou poruchy a pak že to hned za den bude dobrý. Doufám že to rychle zpravíte jinak s touhle stránkou končim!
Už to konečně jede!
Díky už jede web a taky FTP.
Ať se zadaří upgrate :o)
Tak jsem se prokousal na server ftp://ftp.wz.cz ale

Ale po naběhnutí okna login se nemohu přihlásit standardním zadáním jako
přes FTP např Wincommander.
JAk to napsat pro stránky http://telefon.unas.cz
Prosím pošli e-mail
Zadám-li totiž : telefon.unas.cz a heslo tak se to nepřihlásí.
Připojen jsem přes modem analog.
Díky
mno chtzel byc se zeptat, jestli se navrti muj web (dawnofwar.wz.cz)celej web se smazal...vrati se to nebo to uz je definitivne ztraceno?
Pokud se mi podari dostat az ke "Spravci souboru", pak jakykoliv ukon vyvolá "Prihlasení" a tak stale dokola - zrovna ted, kdy nutne potrebuji aktualizovat stranku. Bude to trvat jeste dlouho? - diky - KK
Mě všechno jede, takže to dali do rychtyku :-) Kdyby to vždy bylo jen takhle, tak bysme mohli být rádi.
hmmm bezva, takze musim zacit znova od zacatku...:///
To Pavel: http://www.webzdarma.cz/navod/ftp/

ftp://ftp.wz.cz je nesmysl

Sticky témata rulez!
Ještě dodatek pro administrátory. FTP sice funguje, ale nikoliv přes port 353. Děkuji předem...
Nevím tedy, byl-li to jen doterajší výpadek nebo to byla skutečně chyba a byla opravena, ale již mi chodí i port 353. Děkuji.
<HTML>tecko, bylo to vyply ... umyslne, protoze se to chovalo dost divoce, ... a pak jsem to zapomnel doresit a nechal vyply ... je videt, ze to pouzivas sam

kazdopadne je v planu ftp-ssl, nejak to uz behalo, ale jen s nekterymi ftp klienty a to jeste nejak divne :(</HTML>
Tudíž děkuji za vyřešení :-) Sám to asi nevyužívám, ale ono když se zprůměruje, kolik sem z těch 100.000 registrací chodí do fóra, je to jen v pár promile nebo procent, ne? :-)

FTP-SSL by taky bylo pěkný, ale jestli to zlobí... Třeba se časem zadaří, držím palce :-)
... resp. kolik ostatních aktualizuje relativně často, kolik jich to nechá "uzrát" (však ono se to časem zase rozběhne - možná že reakční doba by byla, ale tak 14 dní, nebo měsíc), kolik jich ani neví, proč používá vůbec port 353 a ne 21 atd.

Ale jak koukám, na anoweb.cz to asi funguje dobře, že?

Jinak, i Total Commander umít FTPS. S plug-inem.
Nepouzivam to, protoze po nainstalovani SafeTP mi komplet prestal chodit tcp/ip. Vcetne loopback rozhrani. Ani tuk. Proc, to jsem nezjistil...
Na FTP používám SafeTP a Total Commander přes port 353. Vždycky to dost dlouho trvá, než se to spolu domluví.

Nicméně - Miro PLS, mohl bys dát vědět, jak daleko je ten upgrade? Zaregistroval jsem v poslední době několik větších výpadků, kdy nejelo ani www.webzdarma.cz, ani databáze. Naposledy dnes ráno. Takže čistě aby nebyly zbytečné dotazy. Díky.