Nefacha Email!

Tak jsem si precetl par veci o mejlu, ale stejne mi nic nepomohlo.
Muj problem je v tom, ze jsem z nej jeste pred par dny vybiral, ale ted se do nej nemuzu dostat. To znamena (pro chytraky), ze ten mejl mam uz nejakej ten mesic aktivni a celkem s nim delam. Tak prosim o nejakou radu. Diky ;)
tiez mam s m@ilom problemy, wz.cz je dost kazive co sa tyka e-mailvych schranok
Taky mě postihlo přesně totéž. S PC jsem nic neprováděl a najednou se objevuje hlášení o odepření přístupu kvůli chybějícím souborům:

Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.

Díky za radu :)
<HTML>Tato tematika je v teto diskuzi kazdy 2 thread.
Vytvoreni emailu trva nekolik dni (vetsinou do 14dnu)</HTML>
Kristova svata noho, moderatore Richarde, uz v prvnim prispevku je, ze tem meil je uz nejakej ten mesic aktivni a ze z nej normalne slo vybirat postu. A ted nejde! Kolik toho jeste tady potrebujete. Sice se to resi kazdy druhy thread, ale porad jeste nevyresilo! Kecu o tom, ze ten mail se vytvari par mesicu uz bylo hodne, ale jak vlastne dlouho to je? 12, 24, nebo 100let? A kdyz uz se vytvori tak at funguje. Pokud ma WZ potize s mailem a nedokaze ho nastavit , tak at zde nekdo napise, ze email nebezi a nebude. A at to tady moderuje opravdu nejaky admin a ne uklizecka z ulice.
<HTML>>>ale ted se do nej nemuzu dostat
to znamena presneji co? co to udela?

Modrej šmoula: kdyz to nikterak nepopise tak se mam co, rozkrajet?
Odpovedel jsem na to co bylo polozeno konkretne a jasne</HTML>
<HTML>BTW: tvuj prispevek prispel cim? na nic jsi neodpovedel, nerikas ze by ti neco neslo a jediny co v tom vidim je buzerace od cloveka kterej se tu nikdy na nic jinyho nezmohl</HTML>
Od úplného začátku nefunguje email,
prý pro chybjející soubor index.html,
ale on tam je! Co mám dělat?
<HTML>Neni tim myslen soubor index.html ve vasem adresari, ale v adresari mailu na serveru pro vas ucet (do ktereho nemate pristup), tam se mail vytvori automaticky a prave toto vytvoreni trva (jak jsem jiz psal) do 14dnu</HTML>
BTW: A cim tady kromne mazani prispevku prispeje moderator Richard. A o tom, jestli prispeju nebo neprispeju k vysledku vis akorat HOVNO! Modrej smoula jsem jen kdyz uz mne to nasere a je treba odhodit slusnost. Tim, ze tady uz slusne nejde cokoli domluvit, na jakykoli dotaz nedostanes odpoved dokud nezacnes sproste nadavat je taky fakt. Moderator tady nehne prstem. Teda krome Miry, tomu nechci krivdit, ten se snazi pomoci. Ale ostatni?...bes a hruza. ¨

Takze znovu. Ptam se: Kdy tady uz konecne, kurva prdel, zacne fungovat mail?

Slusnym se omlouvam, ja ten problem mam taky, akorat neuvedu sve stranky, nerad bych o ne prisel.
ALL moderátor(s): Odvolavam svuj predchozi mail do Podpory - konecne mi bylo vysvetlena nutna existence dvou index.html (web + mail). Takze dik, zatim cekam bohuzel jen 14 dnu.
MODREJ SMOULA: Setri si adrenalin a vzdy si rekni: "...a mam to zadarmo...!
KK
ono mi to opravdu neda. Ja si adrenalin setrim, rikam si ze je to zadarmo, ale.
1. To, ze je treba nejaky index.html u e-mailu mi muze byt absolutne ukradene. Take nepotrebuji znat prubeh termojaderne reakce v atomove elektrarne kdyz rozsvitim zarovku. Jsem uzivatel, podrobnosti mne nemusi zajimat a ani neni mou vinou, ze je neznam. To musi vedet admin, ja vim zase neco jineho.

2. To, ze u normalne jdouciho mailu nahle zmizi nejaky index je vic nez zarazejici. Takze se v to neustale nekdo hrabe.

3. To, ze vytvoreni schranky trva nekolik tydnu, obcas i mesicu, neni nikde uvedeno.

4. V tomto foru by mela ze strany adminu aspon nejaka snaha pomoci a veci zlepsit. Nebot je to zadarmo a to zadarmo prinese penize jedine tehdy, kdyz bude spolehlive. Pak prijdou i placene hostingy. ja mam sve finalni hostingy na placenych serverech jinde. Sem, tedy mineno cekit s.r.o a AYA s.r.o. by je mohl dat jen sebevrah nebo naiva. Domnivat se, ze admin, ktery pise do fora takove vejsplechty a je tak velice aktivni jako zde, se s placenym hostingem zmeni do formy "ty mne platis a ja slouzim" je vice nez naivni. /Miro promin/.


Howg, uz mlcim
<HTML>>>Modrej smoula jsem jen kdyz uz mne to nasere a je treba odhodit slusnost.

Kdyby byli vsichni jako ty (vlezli a drzi) tak by wz uz davno nebylo.

>>To, ze je treba nejaky index.html u e-mailu mi muze byt absolutne ukradene.

Vsak tobe jsem nic takoveho nerikal a ocividne ti zadny index.html nechybi tak nevim proc na to reagujes. Odpovidal jsem na otazku
<i>Od úplného začátku nefunguje email,
prý pro chybjející soubor index.html,
ale on tam je! Co mám dělat?</i>

Jestli mas neco proti tak uz vypadni a neotravuj tu, udelas jedine dobre.</HTML>
No co je s tym mailom. Ja tomu normalne nerozumiem. Ale mohol by to dakto z wz.cz rozchodit... ne?