Upload

Ako mam spravne uploadnut sajtu, ked mam spustace subori v root a ostene v adresaroch
na co spousteci soibory v rootu? jestli myslis uvodni stranku tak to je index.html nebo index.php, ostatni uz zalezi na tobe
Pripajam sa cez ftp wincommandra a hned co mi otvori,tak tam prekopcim subory a index.php ...... a dalsie aj v adresaroch a nejde mi to. Pleae help
maly/VELKY pismena? vsechno delej malejma...
Ale aj tak mi to nejde.Vsetko male a hlavne index.php
a aj tak nic. Moze to robit aj to, ze nemam celu uploadovanu?Myslim si, ze by tam mala ist aspon daka chybova hlaska, ale aj tak nic
Nemas ten index.php prazdny?
Nie nemam.
Mne nal localhoste to ide v pohode. Ja uz fakt neviem
Vykašli se na php a zkus jenom index.html.
Oprava:index.html (měl jsem na konci tečku)
Premenoval soom ho na index.html a daco naskocilo, ale aj tak nic moc. Skusim ju tam dotahat kompletnu a uvidim. Zatial dikes
Taky se podívej jak máš nastaveného Wincomandra.Je tam-automaticky,binární a nebo text.
Doporučuji automaticky.
Vy prasata slovensky nejde vam rozumnet!
Jooo to se mi taky stalo, když jsem přeinstaloval Windows a nechal si tam složku s webem.Vsechny nazvy souboru se zmenili na VELKY, ale je zajimavy ze to dycky zmenilo nazvy jen u poloviny souboru v kazde slozce?!

Musis vsechny nazvy souborů prejmenovat na uplně jiné nebo aspoň pojmenovat na jine a potom zpět!

--- a jeste jedna vec vono totiz ty nazvy v normalnim pruzkumniku jsou treba maljma pismenama, ale treba v FRONTPAGE v adresari to je videt, ze nektere jsou male a jine velke.
Uz mam komplet sajtu na webe aj s databazou a nic. Index mi ani nenacita
a ked dam /admin.php tak ze sa nemoze koneknut k DB. SKusal som ju rozdne nakonfigurovat.

TA sajta je robena v PHP-Nuke, Ak to dakto pozna, tak prosim napiste