Vaše problémy a to s čím jste nespokojeni...

Docela by mě zajímalo, kolik lidí má s wz.cz posledni dobou problemy...
Častým problémem je šílená odezva serveru, často za hranicí použitelnosti. Při zobrazení stránek se zobrazuje "Stránka nenalezena" nebo "Server neodpovídá", v administraci totéž, FTP přístup je buďto ukrutně pomalý, nebo vůbec nepoužitelný. Vyjímka byla tuším minulý pátek, kdy vše běhalo jak na drátkách (mé připojení na internet je v pořádku). Očividně mají správci problémy s HW, což je škoda, jinak se mi webzdarma.cz líbí a fandím mu.
Velmi častý problém:

Nízká tolerance moderátorů => příliš mnoho zbytečných vláken. Ehm..:o)
2Seth: no já nevím, ale není to naopak? Vysoká tolerance moderátorů => příliš mnoho zbytečných vláken? :-) Třeba tohle...
Pravdu máš, 13.5 hod. v praci...promiň. :os
OK :-)
13.5 - tak to jsem ještě nezkoušela, zatím mám maximum tuším "pouhých" 10... ;-)...naštěstí...
Hmm...po deseti hod. jsem si objednával k espressu kafe, po 12.5 hod. jsem chtel za kazdou cenu platit na pumpe jiny stojan a po 13.5 hod. nezvladam vyrokovou logiku...co tu sakra jeste delam? Aha...no jo...prace!
Když tak nad tím přemýšlím, 13.5 hodiny, tos šel do práce kdy? Tak ve tři ráno... Pravda můj přítel dnes vstával už ve čtyři a podle nulových odpovědí soudím, že je stále někde mimo a řeší zas nějakej "zajímavej" programátorskej oříšek...
Nějak kolem půl třetí (2:30 vypadá fakt špatně) už jsem tu byl. Nulové odpovědi --> nebo má otlačenou půlku klávesnice na čele a už nic neřeší. :o)
Hihi on ale většinou do klávesnice nemlátí hlavou (naštěstí), ale rukama ;-) Dneska byl (nebo ještě je) zavřenej kdesi, kde nemá žádný spojení se světem, ani na mobilu nebyl :-(. Takže dneska jen čekám a čekám...
mam problem nejde mi otevrit okno na editaci souboru...mohl by mi nekdo prosim poradit co s tim?prosim piste na email dekuji
Odezva je dlouhá až přechází v hlášky o nereakci. Kdy proběhne upgrade?
<HTML>Agent 007: castecne uz probehl, ale projevi se to az behem dalsich dni</HTML>
mira doporučuji tuto informaci nějak pořádně zviditelnit ;)
já sem nespokokejnej s tím že mi jen tak z ničehož nic vzali doménu www.vicecity.wz.cz prosě mi to smázli, bez porušení jediného pravidla atd...prostě ta stránka byla 205% poslušná podle osnov...a podivejte se...z jedné z nej webů o ViceCity je tam teď taková (oproti mému webu) prasárna...sou to s...ě
Už po několikáté v kratší době se nemohu dostat do admnistrace,údaje zadávím správně a stejně mi to píše,že mám špatné heslo.Už mě to docela štve,potřebuji na stránkách pracovat.
Však to stačí napsat jen do jednoho vlákna, ne? Stejně Ti na takový dotaz nikdo neodpoví. Jedině: zkus to přes FTP.