ftp

Funguje vám ftp, mne ne uz celej den .(((
Blbne to docela dost. Se sluzbami wz.cz jsem byl dodneska docela spokojenej, ale zitra mne ceka PREZENTACE pred moji profesorkou programovani ohledne SOCky ja za cely DNESEK nebyl schopnej uploadnout novou verzi projektu na stranky. Spojeni porad pada, vyzkousel jsem 2 klienty na po troskach se pokousel uploadovat nekolik desitek souboru a kdyz mi to zase spadlo a ja se jak debil zkusim pripojit, tak mi ti hodi, ze muzu bejt pripojenej jen 3KRAT. Mam vztek, tohle je 2. verze myho prispevku, to prvni jsem musel trochu zcenzurovat...
No tak dneska me to take nejde ...chyba pripojeni
Jeste ze me se nic nestane pokud se mi upgrade stranky nepovede. 17.11 jsem 3MB uploadoval 6h - prubeh byl presne stejny jak popisuje Jakub.
Jen jsem se chtel zeptat, ja pres FTP klienta ani uploadovat soubory nemuzu, vzdycky mi to hodi ze spojeni selhalo v cinnosti. Pouzivam teda Total Commandera.....myslite, ze v jinym by to slo nebo je chyba na serveru ?
<HTML>myslim, ze staci napsat ten dotaz na jedno misto</HTML>
mira: a ja myslim, ze bys uz konecne mohl odpovedet normalne a ne neci, co rozvede jeste dalsi diskuzi. proste nam reknete pravdu miro! a my se s ni budeme moci smirit..
<HTML>mne nepripada normalni cist stejny dotaz <b>jednoho</b> uzivatele na 5ti mistech, nemam chut odpovidat 5x

odpovedel jsem jinde

soky666: myslim, ze uz to s tim vseznalectvim prehanite, nevite o cem je rec (uzivatel Fighter ma plnou kvotu a nejde mu zapisovat dalsi data) ale stejne sem musite pridat svou kapku ... je to nutne?</HTML>
mam plnou kvotu ? a to jako zjistim kde ?
<HTML>uaaaaa, vy me dovadite k silenstvi :-)</HTML>
pro tvoji informaci, neco podobnyho sem ti i odepisoval v Spravce souboru, abys to nemusel cist 2x .....
<HTML>ano, to jsem pochopil pote co jsem na ten zminovany vzkaz odepsal a tady nasel novy a temer stejny :(</HTML>
jenze ja nemuzu uploadovat take... takze se me to tyka a docela me to stve. a to kvotu jeste prekrocenou nemam. i kdyz se k ni docela uz blizim
mira: dobre, uznavam, ze muj hlavni problem je skutecne v prekroceni limitu, coz sem si ted overil.....takze provedu mensi upravy
ovsem problem se Spravcem je neco jineho, tak doufam, ze se to v brzke dobe vyresi.