JavaScript - něco jde, něco ne...

Mám zajímavej a hnusnej problém... v JavaSriptu mám napsanej skript na otevření novýho okna, do kterýho se napíšou nějaký údaje. Nový okno se otevře, ale pak se to všechno kousne a prdlajs. A to to eště o prázdninách fungovalo, nevíte co se stalo? Fakt nechápu... Dík
Jak ty víš, že my tady všichni víme obsah toho skriptu?
A sakra, na WZ vypadl i JavaScript, teda .. :-)))))))))))))))
A teď už i HTML :-)
No dyť si dělejte srandu... Ale to prostě není možný, když stránky spouštim na kompech z disku, skripty fungujou. A když to na těch samejch kompech spustim z netu, tak no nejde. V září my to eště šlo, na nic sem od tý doby nešáhnul a najednou kouknu a nejde...
Neboj, nejsi "blbej"! Já teď tady hodinu hledal chybu ve skriptu a pak jsem zjistil, že to na jinym hostingu (samozřejmě i na localu/disku) jede bez problémů. Takže chyba na straně wz.cz - konkrétně mi to píše: access denied (java.net.SocketPermission i.wz.cz:80 connect,resolve)
pri javascipte nemoze byt chyba na webhostingu, to ste fak taky (sory za vyraz) sprosti? sak javascript sa len stiahne ako html a vykonat ho moze len a iba a jedine browser -> wz nema nic s tvojim javascriptom, chyba bude v prehliadaci alebo v syntaxe kodu!
No ale fakt by to nemelo bejt chyba WZ,protoze JS se vykonava lokalne.
Ale pravda ze WZ je docela nespolehlivej.Stejnak je to divny :-/
Nevim,sorry.
Crash.
Není náhodou chyba v paranoie uživatele? Co když máš JavaScript zakázaný?