Nejdu mi spustit obrazky na stranke!

Pomozte mi prosim. Uz dlhsiu dobu sa snazim zistit ze preco mi nejdu na stranke vobec obrazky.
Jak by taky mohly jít zobrazit když na serveru nejsou.
Např. dole by měl být obrázek http://blaznivavrba.webzdarma.cz/design/favorites.bmp jenže takový soubor tam prostě nemáš.
Takže buď si ho tam zapomněl dát, nebos ho dal jinam, nebo se jinak jmenuje (pozor - rozlišují se velká a malá písmena!).

Jo a až se ti to podaří opravit tak okamžitě nahraď bmp obrázky za jpeg nebo gif.
s velkostou pisma problem urcite nieje..vsimol som si ze ako odpoved tu casto pisete o velkosti pisma..to design neviem..no pozrem este ako to je
Tom: rad by som sa ta spytal ako to mam prepisat na design/favoutites.jpg napriklad ked to nejde prepisat?
otevřeš ten soubor favorites.bmp v nějakém grafickém programu a uložíš ho jako favorites.jpg

jo a napadlo mě - ten soubor se jmenuje favorites.bmp nebo favourites.bmp? jestli to není ten problém...:)
je to favorites.bmp ale problem bude inde..
ale jak to mam tu na webzdarma dat ako design.. ked ani samotne prepisat to nejde..
Nechápu co tady teď řešíte, ty obrázky se prostě nezobrazí protože tam takový soubor fyzicky nemá. Buď je jinde nebo se jinak jmenuje.

A k tomu uložení bmp jako jpg - pozor aby to nebylo pochopeno tak že stačí změnit příponu, obrázek se musí převést do formátu jpeg (nebo gif). Důvod je ten, že bmp není standardní formát obrázků na internet, nehledě na to že má zbytečně velké soubory (datově).
no tak..ten obrazok tu na webzdarma mam , a ma aj spravnu priponu..a to sa netyka len stranky blaznivavrba.webzdarma ale aj na mojej druhej stranke, ani tam mi nejde obrazok a pripona je sprava , takze v tom to urcite nebude.... pokial viem tak aby obrazok siel treba ho mat tu na webzdarma tiez ako subor design..
Takže znovu, obrázky
http://blaznivavrba.webzdarma.cz/design/favorites.bmp
ani
http://blaznivavrba.webzdarma.cz/design/benci.gif
prostě na serveru nejsou. Když tyhle adresy napíšeš přímo do adresního řádku prohlížeče, tak dostaneš chybu 404 (soubor nenalezen).
Nemůžeš chtít zobrazovat obrázky který neexistují. A pokud existují, tak mají 100procentně jiný název nebo umístění.

Pokud máš stejný problém i na svých druhých stránkách, tak bude určitě chyba někde u tebe, protože všem ostatním se obrázky zobrazují naprosto normálně.

A co máš pořád s tím designem?
Pro Toma: podíves se na "blaznivavrba" pruzkumníkem internetu. Zjistíš, že tam ty obrázky jsou. Jenže mají nejspíš nulovou velikost či co. Už tady podobný problém je. Nebo taky špatný formát. Prostě se špatně na server nakopírují. V poslední době to tu trochu "nechodí" jak má, jak si každý jistě přečetl.
Pro Ori: Smaž obrázky ze serveru, pokud se tam dostaneš, vyzkoušej jestli ti fungují ty, co máš doma zálohované a šoupni je tam znova. A dej si pozor, jestli to tam je opravdu celé.
( ked tak pro Oriho ) no , niekto mi vravel ze musim mat tu na webzdarma subor design a tam tie obrazky aby to islo.. tak ako je http://blaznivavrba.webzdarma.cz/design/benci.gif
je tam /design/benci.gif a ja neviem co s tym mam spravit, teda jak mam spravit tu polozku design ked mi to tu nejde.... nejde mi tu napisat polozku design/benci.gif ani nic s design/.... tak neviem ..
Je to jedno, jak si to pojmenuješ, pokud respektuješ pravidla, hlavně musíš mít správně napsanou cestu k obrázkům. Překopíruj znova obrázky na server.
no dobre , skusim..
no a teraz ked som to znova sem skopiroval tak co mam spravit aby to bolo na www.blaznivavrba.webzdarma.cz/design/benci.gif napriklad..
Mluvite tu porad jenom o bmp,gif a jpg.Ale co png, ten prohlizece take podporuji a ma malou velikost.I kdyz souhlasim, ze zalezi na velikosti a prokresleni obrazku a podle toho si vzdy vybrat format takovy, aby kvalita byla dostacujici a pritom co nejmensi velikost..
ko mohli by sme sa dostat k mojmu problemu...obrazky som uz skopiroval , ale neviem zariadit aby to bolo na www.blaznivavrba.webzdarma.cz/design/..... neviem jak to mam dat do designu ked tu to nejde napisat ako design/.... tak mi uz konecne prosim poradte..
Problém není v adresáři, problém je v těch obrázkách samých. Je to pořád stejné. Tváří se, že tam jsou ale mají nulovou velikost. Zkus na server nakopírovat jakékoliv obrázky, které se ti jednoznačně doma zobrazí. Pak se podívej, jestli jsou na serveru správně. Jestli ne, tak to tam kopíruješ chybně. Pokud ano, je chyba v obrázcích které tam máš teď. Pojmenování "design" s tím nijak nesouvisí, klidne tam napis nocnik, kdyz budes mit dobrou cestu, je to jedno!
aha..
no tak: skusil som to na pocitaci a ajtak mi nejdu...kamos tiez robi stranku cez frontpage a obrazky mu idu...tak uz vobec neviem v com to je.. niekto mi sice hovoril ze frontpage nepodporuje obrazky ale kamos hovori ze jemu to ide.. tak by som uz rad vedel preco mne nejde..
Adresář www.blaznivavrba.webzdarma.cz/design/ neexistuje, místo něho tam máš soubor www.blaznivavrba.webzdarma.cz/design (bez přípony), ve kterém je obrázek ve formátu GIF – ovál, ve kterém je nápis Benci.

Je potřeba ten soubor smazat a místo něj vytvořit ADRESÁŘ design.
Problém je v tom obrázku samotném. Stáhla jsem si to k sobě, tvoje obrázky hlásí "neznámý formát", nahradila jsem je svýma a je to v pohodě. Adresáře i cesty máš dobře. Je potřeba zaměřit se na ty obrázky, ne na kód.
fajn..takze riesenie problemu je:...vytvorit ADRESAR design a do neho vlozit obrazky..( ak som spravne pochopil )
takze: vytvorit ADRESAR design to vobec nechce..sa o to snazim ale zatial nic, : adresar design se nepodarilo vytvorit...
adresar design se nepodarilo vytvorit, protože už existuje soubor s názvem design, který obsahuje obrázek ve formátu GIF, ale bez přípony v názvu. Formát obrázku je v pořádku, ale ten název je nevhodný – chybí mu ta přípona.

Nejprve smaž soubor "design" (bez přípony) a pak teprve vytvoř adresář "design" a do něho ulož obrázky.