Nefunguje mi obrázek!

1) Na mých stránkách mam obrázek na pozadí, ale nezobrazuje se. 2) Nezobrazuje se ani když na pozadí neni. Pouze se načte a pak zmizí. Čím to je?!?!
<BODY BGCOLOR="Peru" BACKGROUND="Krecek1.PNG" LINK="Brown" VLINK="Brown" ALINK="Brown">

Máš obrázek "Krecek1.PNG" nahraný skutečně zde na serveru?
Pokud ano, zkontroluj velikost písmen v názvu souboru a tady v kódu.


Petr
Nebo se mrkni jestli je to png nebo PNG.....mě to taky někdy nešlo....neumí to rozeznat velký a malý písmenka.....be at peace
>> neumí to rozeznat velký a malý písmenka
prave ze je to rozeznava

BODY BGCOLOR="Peru" BACKGROUND="Krecek1.PNG" LINK="Brown" VLINK="Brown" ALINK="Brown"
img src="Krecek1.PNG"

ten img se zobrazi, takze v nazvu soboru to asi nebude...
i kdyz ten zdrojak je tak ZMRSENE, ze bych se ani nedivil, kdyby to mel na svedomi... jakoze ma, pac pozadi patri do css
1) V Opeře a Mozille "Krecek1" drží, takže to může být chyba IE, kvůli PNG.
2) Proč to máš v PNG, má to přes 5 kilo.
3) Ostatní obrázky jsou sice na serveru nakopírované, ale "v neznámém formátu", takže se nemá co zobrazit.
4) Na webu, na který se odkazuješ jako na zdroj, jsou obrázky v jpg.
Nepřeváděls náhodou ty formáty nějak záhadně? Ani bych se tomu nedivila, vzhledem ktomu zdrojáku. Nic se z toho nedělej, každej nějak začínal.
Sem koukaka, že jsem se upsala - 500 kilo. :-)
to mam v pořádku
ehm...Petr Bláha: to mam v pořádku

Tonik: je to možný, ale o CSS vim akorát to, že je v tom všechno napsaný a já se v tom VŮBEC nevyznám 8)

Ya: 1) já mam Safari, takže IE to nebude...
2) tak včem...prosím 8)
3) to sem nepochopil, jak je to možný...zase ňákou pomoc, pls 8)))
Vlož do stránek k textu nějaké obrázky s příponou .jpg . Když tam žádné nemáš, těžko se pak hledá chyba. Ten křeček a poletucha, nebo cos to tam měl původně, byly špatné - myslím špatně nakopírované nebo nějak zkažené už před tím.
Ya: dobře...