Reklamní proužek...

Je možné nějakým způsobem vypnout automatické přidávání reklamního proužku do zdrojového kódu? Při jeho připsání se mění formátování a nežádoucím způsobem ovlivňují vzhled stránek...
Ŕeklamní proužek jsem umístil ručně na dobře viditelné místo uporostřed stánky před textem, ale automaticky se připisuje podle nastavení i nad obsah stránky nebo za něj...
Jedná se o stránky

http://rdr.wz.cz

Děkuji
<HTML>tady je problem jen v tom, ze mate ty stranky ulozeny v 16bitovem kodovani (UTF-16):
# file index.htm
index.htm: Little-endian UTF-16 Unicode HTML document character data, with very long lines, with CRLF, LF line terminators

s tim si ten system ted neumi spravne poradit, lepsi by bylo ukladat v UTF-8, pripadne nastavit v administraci vkladani banneru do jineho souboru a ten pak vlozit v php kam je potreba (asi byste to tam musel prekodovavat do UTF-16)</HTML>
já jsem nastavil v administraci vlkádání do jiného souboru, ale stále se mi přepisuje soubor index.htm

Reklamní baner mám na stránkách vložen ručně... takže už bych ani jiný soubor nikam vkládat nemusel...

zkusím se podívat i na to kódování....

Děkuji
problém je vyřešen, takže děkuji MÍROVI za spolupráci....