<b>Omlouvame se za vypadek wz.cz</b>

www.superihost.com... tot vse, co na to muzu rict, aspon poradim. no ale stejne potrebuju ftpko. tak vypnete httpcko a zprovoznete aspon ftpko plz, at si kazdej muze vsechno stahnout.
www.superihost.com - hmmm, kdybych uměl dobře anglicky tak možná
Ono není zrovna lehké spravovat celou síť uživatelu jako vy. a starat se o zabezpečení, chod sítě, a HW a za to všecko po vás nic nechtějí a vy na Adminy takhle to od vás není hezké. Jsou to taky lidi jak by se vám líbilo kdyby se vám posral kompl na kterém závisí cca 1000 lidí možná víc možná mín a všchi nepojení debílci by po vás začli řvát že jste atd. takže se sklidněte a počkejte než se to vyřeší, anebo běžte tam "Kde slunce nesvítí"
Nikdo tady neřve , že jsou admini
Nejde ftp ale stránky na*.wz.cz běžej!
Je to celý v ........
Sakra co to je za svinstvo vubec se z meho kompu nedostanu na ucet ale ze skoly jo.....?!*7490*
ARANEL:
Jak již napsal Honya, nikdo tady neřve,že jsou ..... to nevím, kde jsi vzal !
Na druhou stranu, když jsem v práci a něco se nedaří tak taky dostávám na srozuměnou!
Hmm, docela hezké souostroví, řekl bych...
Já si nedávno pomocí PHP naprogramoval FTP na svých stránkách a přes toto se na FTP dostanu, ale normálně přes cokoliv jinýho ne.. Takže uff :o)) Snad to dají brzo do kupy :D Doufám že jak přibudou nové servery, tak se zlepší i načítání stránek.. Hodně často totiž na stránkách mívám takové výpadky, že se web třeba vůbec nenačte.. No snad se to zpraví.. Jinak zdravím všechny! :)
Už mi to leze krkem :-( Konečně jsem dokončil celé moje stránky a zjistím, že je nemůžu ukázat kámošům z klanu :-( Mohly by ste POHNOUT!

P.S.: Ta dobrá zpráva mně docela uklidňuje, ale ne DOST ! Mohli by ste alespoň napsat jaké to budou servery ;-)
Nemuzu se dostat pres FTP na svuj WEB, ani nelze zmenit pres WEB rozhrani - porad to chce opakovane hesla do kolecka... Co to je za zmatek? Jinak uz par dni je to hruzne pomaly. Kde je problem, kdy bude naprava?

Diky...
Tak nevím,
mě zkrátka přijde většina názorů přinejmenším zvláštní...
Proč?

1. Jako autor "nějakých stránek" je na svém PC vytvořím
a pak je nahraju na server s hostingem.
Jak se tedy může stát že bych je na disku neměl ?

2. Představte si, že třeba ve škole nebo jinde děláte něco zadarmo. Třeba pomáháte starším, nebo něco roznášíte apod. A "někdo" by Vám začal nesmyslně nadávat, že jste *.* Co uděláte? to je Vaše věc, ale Velmi bych se přimlouval za to, aby reakce uživatelů služby poskytované zdarma byly relevantní a přiměřené. NIKDO nikoho nenutí aby ji využíval, nebo ano?

Jirka OK1XPH.
Dobře, stalo se, stalo, stane se, že to vypadne, hlavně že to funguje! Ale kdy chcete udělat ten nový design a vůbec změnu wz, jak se tu o tom mluvilo?
Jiří Hub: Konečně rozumný názor. Vidím to podobně...
sulphate : Ty možná ne,ale někteří tady jo :)))

Proč nejede FTP?

Autor: mira (moderátor)
Datum: 27. 10. 2004 15:26

"Je to blby, ja vim, ale momentalne je ftp (na domene wz.cz) radsi vypnute aby to jelo aspon nejak (ani tak to neni idealni, ja vim), po te vypadcich je ten server dost pocuchany :-("
To asi nejde všem .wzákům... nevim proč to všichni píšete pořád dokola.To je mi záhada....

Můžete bejt rádi, že něco jako je webzdarma s takovou relativně velkou kapacitou a "jen" s jednou reklamou vůbec existuje.... a vy tady hudrujéte jako, že doudám, že to půjde.... platíte snad za to něco?
Plně s tebou souhlasím.. pročítám si to tady a říkám si to stejný... Mezi námi všemi: WZ nabízí široké možnosti a to vše zadarmo. Zjistili jsme, že jsou menší problémy a řekli nám na to že se to snaží dát do kupy, tak nechápu co řešíte. Prostě nám stejně nic jiného než čekat nezbýva..
Sanchez : ale ty taky nejsi jejich zamestnavatel tak mlč
A pokud jsi ty něčí, potažmo "jejich" zaměstnavatel, pak by snad bylo vhodné "je" přimět v ďábelským výkonům ne?
Zaměstnavatel má vždy zaměstnance proto, aby mu zajistili ZISK. No a jaký zisk mu asi zajistí u FreeHostingu?
Je smutný, jak mnoho lidí stále nechce pochopit, že když mají něco zadarmo, mají být spíš nápomocni a vděčni než být abnormálně kritičtí, protože se poměrně snadno může stát, že onen zaměstnavatel bouchne do stolu, řekne a dost a bude vymalováno.
Jak už jsem psal - nikdo nikoho k ničemu přece nenutí ...

Jirka OK1XPH.
Hezky se to tu rozjelo.Fakt nezbyva nez jen cekat,az to daji dohromady.Vzdyt aspon vychytaj i behem oprav nmouchy a poslili to tak,aby se to uz treba priste nestalo.Ono to neni jednoduche jen tak neco opravit a spustit,aby to jelo hned napoprve.Vzdy se doladuje a doladuje az se to doladi do zdarneho konce a spokojenosti vsech stran.Dejte jim cas.Aspon si odpocinete od prace.
Presne tak. Jdu spát. Dobrou noc. Jirka OK1XPH.
Stránky už mně jedou, ale ftp je v kejdách.
Vůbec mi nejde se přihlásit na mý stránky přes FTP!
Sice uz to tu bylo ale pro vsechny kterym nejde upload na FTP.
Nejde protoze je vyply. Nechapu Proc to tu pisete. Oni vi ze to nejde kdyz to vypli ne ? Zkuste obcas cist prispevky pred vami a zjistili by jste to a ne jako lamy to tu psat.
Radeji bezte spat treba to rano pujde.
Nikoho nebavi cist prispevky o nicem kdyz spousta lidi ceka az se tady obevi, VSE OPRAVENO A ZPROVOZNENO.
Tato sluzba je zdarma proto nemate zadnou zaruku za funkcnost, ci zalohu dat to je na kazdem zvas jak si to zaridi, bezte rvat radeji na ty jenz vam davaji placeny hosting. Tam si muzete pravem stezovat.
HOW
At uz e to zpravene, ne ze by mi vydilo, protoze si na strankach upravuju clanky jak se mi zachce jelikoz to mam pres PHP a MYSQL databazi, ale aspon tady nebudu muset cist ptakoviny.
Cya
BTW uz to jede
DIKY WZ