Par problemu

Zdravim.
Muzete mi prosim pomoct?

Mam dva dotazy.
1)Nefunguji mi odkazy.Cetl jsem, ze mam mozna spatne zadanou cestu.Ale na pocitaci mi to funguje bez problemu.A hacky nebo carky v tech nazvech nemam.

2)Proc nemuzu smazat nebo prjmenovat nektery soubory, ktery jsem si nahral?

Diky moc :-)
bohuzel ti asi nepomuzem - potrebovala bych videt ty stranky, ale mas nepovolenej pristup... nejspis chybi soubor index.html
Na mych strankach rovnez chybi index.* :-)
sojkovec: no nepředpokládám že když někomu nefungujou odkazy tak bude používat php:D
O pouzivani PHP to neni. Vlastne ani nevim proc jsem to napsal...
Víc hlav víc ví.
Tak jenom říkám, že taky nevim nic, až na ten povolenej přistup, že je to globální.
Ted jsem zjistil, ze nefunguje pouze odkaz z uvodni stranky (index.html) na tu druhou.kdyz ale otevru primo tu druhou, tak odkazy fungujou =p
Obávám se, že mám k tobě stále nepovolený přístup. Takže mi je celkem putna, že nefunguje odkaz na tu druhou, ať už je jakákoliv, když nefachá ta první. :)
webzdarma bezi na linuxu a ten je case-sensitivni(rozlisuje velka a mala pismena), tak si zkontroluj, jestli se ti shoduji nazvy souboru s jejich jmeny uvedenymi v odkazech na ne.
Chyba 404 - soubor nebyl nalezen

Soubor nebyl nalezen, pravděpodobně byl smazán nebo přejmenován. Je mi líto. CO TO ZNAMENá?
Asi ti taky chybí index.html, máš místo něj zřejme INDEX.HTML Index.HTml nebo třeba indeX.htmL.
Ale ted to uz myslim jde........
Ano, ten nepovolený přístup funguje bezvadně.

Trochu vážněj. Tobě to fachá a zobrazuje se?
No uplne v pohode...............
Ty stranky ti nesli nacist proto, ze je tam zadano jen metalapanprstenu.wz.cz ale cela adresa stranek je

metalapanprstenu.wz.cz./index.html.htm
LOL :-)

Musi to byt jen index.html, nic vic.
snahu naučit se dělat stránky sice oceňuju, ale co je moc, to je moc. index.html.htm? co je tohle za krávovinu?
Vážněji - kdyby sis ten soubor přejmenoval na index.html nebo index.htm (oboje je možné), tak bude stačit zadávat právě jen metalapanprstenu.wz.cz. Nebylo by to přece jen jednodušší?
ale ten souber je nazvanej index.html
tak teda nechapu, proc to nejde.
Žilinabohajeho! To je zase důsledek M$. Napřed si vymyslí přípony a pak je rafinovaně skrývají a lidi, chudáci, pak neví, co se děje.

Metla: nazvi si ten soubor jenom index, nahraj ho na wz a pokud se ti tam objeví něco jako index.htm, tak to je přesně to, co potřebuješ.

Trocha teorie: Na počátku byl soubor. Chytří lidé vymysleli, že se může nějak jmenovat. Tak soubory nazývali: soubor1, penize, mplayer a podobně. Pak přišel BG a vymyslel zjednodušení ve stylu jméno se sestává se jména a přípony. Ve spoustě případů to fungovalo pěkně. Podle přípony se poznalo, co je to za soubor. Pak si BG vyrobil W. Tam byly ikonky, které se zobrazovaly právě podle přípony. I napadlo BG, že přípony jsou vlastně zbytečné a ne že by je umazal, to by mu nefungovalo. On je jenom schoval. A neštěstí (jedno z mnoha neštěstí) bylo na světě. Přípony byly skryty. A pak přišel uživatel, který to nevěděl a divil se, že když webový soubor nazval index.html tak se mu někde zapsalo index.html.htm a nechtělo to fungovat....

Z toho plyne poučení: Když je přípona skrytá neznamá to, že tam není.
z toho plyne pouceni, ze jedna z prvnich veci, co je potreba se nastavit po instalaci woken, je zobrazovani pripon (dalsi jsou: vypnuti omalovanek, stinu kurzoru, levych panelu oken, zapnuti stavoveho radku v okne slozky, vypnuti odesilani zprav o chybach, zobrazovani vsech souboru vcetne skrytych a systemovych - jak u koho, otvirani slozek ve stejnem okne, klasicka nabidka start, neskryvani polozek menu... je toho tolik, ze si to ani nepamatuju). Nez clovek prerobi cerstve instalovana wokna na (pro priznivce jinych OS: "jakztakz") pouzitelna wokna, musi se toho hodne naklikat.
pres ftp klienta sem nahral svoje stranky na web
na kompu mi fungujou v poho ale kdyz je dam na web tak mi pulka funguje a pulka ne

http://www.kvv-jc.wz.cz
problem je konkretne v sekci galerie/zebin 2004/ poslednich 15 obrazku

nevim v cem je problem ve zdrojaku je to vsechno v cajku

pokud mi nekdo poradi budu vdecny.
asi ty obrazky neso na servru. ve zdrojaku to vazne vypada ok, az na ty mezery v nazvu adresare. dal bych podtrzitko, jak to je u nazvu soboru
nejdrav sem to tam daval pres pseoudo Wz klienta a pak
pres ftp totalcmd (a ten ukazuje ze tam sou,doufam teda...)
je mi divny ze vsechny obrazky maji podobnej nazev a u tech prvnich to nevadi a u tech poslednich to hazi err 404
no doufam, ze ted uz to bude fungovat normalne, jak ma
bez toho /index.html.htm nebo co
proste jen metalapanprstenu.wz.cz
Diky za pomoc :-)
@Marek: Metla se nerovna metal.To je podobne, jako kdybych misto Marek napsal Marka
metala, sorry... jsem dislektik, disgrafik a disrozumik.... (-;