Nechci obtezovat... ale...

... opravdu je mi trapne neustale obtezovat a zasirat zdejsi forum, ale opravdu jiz druhy tyden nejde nahravat soubory pres ftp. webovym rozhranim to jde, tvorba adresaru v ftp taky... ale nic nenahraju smerem na server :o/ jsem sam ?
Po tisící: Teď jsem zkoušel upload souboru "links_pro_mozillu" na markovo.wz.cz/z/. Prošlo, je tam, byla to bleskovka, nebránil se přenosu, správně ukazuje velikosti souborů a td. Prostě chyba je na straně KLIENTA. Já ten problém mám taky, když jsem za jakýmsi firewalem. Download tam jde, upload ne. Ale když zvolím jiné připojení (přímo, já to dělám přes GPRS), tak to všehcno funguje. Chyba tedy NENÍ na straně wz.
Marku, však mi to vrtá hlavou... já jsem taky přes GPRS. Věř mi že jsem tu pročetl všechny fóra, ale konkrétní odpověd jsem ještě nikde nenašel. Vytvořit přes ftp adresář není problém, takže si myslím že připnutý jsem v pořádku. Jen mi tam nejdou uploadnout soubory :o( samosebou připouštím chybu na své straně, ale já ji prostě nemůžu odhalit :o(
Tom: hmm... to je divné. Já jsem fakt měl problémy akorát přes ten firewall. Ale tam to bylo jasným omezením portů. FTP je poměrně starý produkt, neměla by se poměrně snadno odhalit chyba. Takže: pokud chceš nahrát soubor (upload), co to píše za nesmylsy (chybové hlášky)? Předpokládám, že jsi správně připojený...