Neposlušná reklama

Tak už došlo i na mě :-(
Mám problém, a doufám že bude někdo tak hodný a poradí mi...
Jde o to, že jsem dříve měl reklamu vloženou nahoře, na první stránce, a vše bylo fajn - pak jsem se rozhodl dát reklamu dolu na všechny stránky, a problémy začaly.
Jde o to, že na stránce, kde mám <div> nebo <span>, se mi reklama drze nacpe nahoru, kdežto na těch ostatních je dole. Přesto je ve zdrojáku až úplně dole. Zkoušel jsem všechno možné, a pořád neposlouchá - i když si vložím ten "reklamní tag", až na konec kódu, stejně se vedle toho objeví další, a reklama je opět nahoře. Zkoušel jsem to řešit CSS, jako že si tu reklamu nacpu tam kam budu chtít, ale zlobí to, kromě toho to přece musí fungovat i bez mých zásahů!
V administraci mám samozřejmě nastavenou reklamu dolu.
Schválně se koukněte na zdroják, tam to všechno je vidět - schválně jsem ho nechal v původním stavu.
Předem díky za pomoc!
A nekoukejte ani na zpracování, ani na obsah a design. Stránky jsou teprve ve vývoji. Takže prosím řešte (nebo spíš řežte:-) ), jen tu reklamu...
tu reklamu dej do divu, pouzij css

#banner {
position: relative;
clear: both;
}

to by melo stacit
Dobře, díky, zkusím to...
No tak to bohužel nepomohlo, zkoušel všechno možné, ještě jsem si vzpomněl na position: bottom, ale taky to nepomohlo.
Fakt mě to štve!
Tak jsem to zatím vyřešil tak, že jsem tu reklamu vrátil zpátky nahořu na první stránku....:-(
Ještě mě napadlo, že by se možná dalo vyřešit tak, že všechny stránky z účtu smažu, nastavím reklamu dole, a pak je tam znovu uploadnu - to mi přijde asi jako nejlepší možnost, ale moc se mi do toho nechce - tuším jak to dopadne :-(
Asi ideální řešení je nechat si reklamu posílat do extra souboru a pak ten soubor na vhondné místo vložit. Viz reklama pro frames.
Diky. Ja ji ale asi zatim necham tam kde je, a casem si ji podrobim pres PHP.... MAm ted daleko vetsi problemy, a to ze jsem narychlo udelal stranky fixne ve velkem rozliseni (v mem rozliseni), a musim to predelat, a navic jeste udelat nejaky slusny design - a to je vetsi problem nez reklama :-(
Mě to jako problém nepříjde, místo stranka.html to nazveš stranka.php a na místě reklamy přidáš <?php include("reklama.php"); ?>. Toť vše. Pochopitelně předělat linky, ale to je v dobrém editoru otázka 3minut... Co je na tom složitého? Stejně to nakonec budeš předělávat.
Marku, máš pravdu. Co nejdřív to udělám...
AAAAAA lol lol lol... to s tim include je pijovina, pac wz kontroluje, zda to mas v dokumentu index ... pokud to teda nejde nastavit (nevim, neznam)

to tak mas rad reklamu, ze sis ju dal vsude kam to slo? dmnc imo. pomoci phpcka zaloz session aby se reklama zobrazila jen 1x. asi takto

if (!isset($_SESSION["blablabal"])) {
...show ad...
$_SESSION["blablabal"] = "lol";
}

no a reklama se zobrazi jen jednou a nebude prudit... de o to, ze se nemusi dycky nacitat, coz skoro vsechny sere, a pokud bys ju nezobrazil vubec, z wz by te vyhnali tak za mesic (pocitaji se zobrazeni reklamy), coz by, pokud znas lepsi hosting, bylo pro tebe jen dobre ;)
sKopheK: NE tu reklamu nemam vubec rád, spíš naopak, docela mi se*e, ale jelikož je to daň za to že můžu mít prostor pro stránky zadarmo, tak ji musim strpět...
No a dolu ji chci dát proto, že nahoře mi začala vadit - radši všude dole než jednou nahoře - a vstupní stránku dělat nebudu, protože jestli už to tam neni, tak to brzo bude v podmínkách, že vstupní stránka s aoutomatickým, nebo i ručním přesměrováním je porušení podmínek...
To vim že mě vyženou, když nebudu zobrazovat...
Kdybych znal lepší a levnej hosting, tak bych tu nebyl - hodně dlouho přemýšlím o něčem placenym, ale pořád se mi do toho nechce......
sKopheK: "s tim includem...." no, myslím, že wz kontoluje zobrazeni banneru na tvych strankach, pokud jsem si správně přečetl podmínky (ještě si je raději jednou přečtu). A include zas není tak příšerný. Když to mám jako include, tak si to můžu dát kam chci viz markovo.wz.cz/tenis/index.php (dole)
2sKopheK: trochu si odporuješ ne?
>>to s tim include je pijovina, pac wz kontroluje, zda to mas v dokumentu index ... pokud to teda nejde nastavit (nevim, neznam)
x
>>z wz by te vyhnali tak za mesic (pocitaji se zobrazeni reklamy)

Pravda je to druhé, takže vkládat reklamu pomocí include je možné a nic to neporušuje.
Tak už se s tou reklamou peru - dokonce se mi díky ní přestalo zobrazovat menu, ale snad už to zase bude fungovat - include používám nejen na reklamu, a je to moc užitečný příkaz! Btw na WZ ti dovolují vkládat reklamu pomocí include, okonce o tom níšou v nastaveních....jen jde o to abys ji vkládal podle pravidel....
Tu reklamu ještě musím zkrotit, na jedný stránce ji mam nahoře, na druhé dole, ale to jen věcí doladění designu, protože mám blbě napsané styly, kterými pozicuji....
Lukys: no vidíš, jak jsi šikovný! :-)