POS*ANY FTP ! PROSIM POMOC .. NUTNE !

porad se mi neje pripojit pres ftp na webzdarma, pritom na ostatni ervery to jde :((((
poradte co mam dat jako hostitel?
uziv. jmneo a heslo mam v pohode ....
tak nevim cos tim zase je, nebo se snad neco zmenilo na WZ.cz ?
please help, uz si fakt nevim rady !
hostitel je ftp.webzdarma.cz nebo ftp.wz.cz...
Me jinak ftp de v pohode..
Jj to taky jede ok
NEJDE MI TO ANI Z FTP.WEBZDARMA.CZ TAK ANI Z FTP.WZ.CZ ... FAKT NVIM A PRITOM MAM FSECHNO DBRE NASTAVENY .... PROSIM PORADTE NEKDO !
nejsi za nejakym firewallem s proxy?
proxi pouzivam, prootze by mi jinak nesel internet .... muze to bejt tim?
pravdepodobne..
ja mam stejnej problem .. a je nejaka jina moznost?
Použijte total commander ... jde to skvěle .. jinak mi to taky nešlo :O(
nejdrive nadavas na wz, ze se nemuzes dostat na ftp... a teprve ve tretim prispevku jenom tak mimochodem prohodis, ze ses za proxynou...

doporucoval bych ti, zeptat se vaseho admina, jak/jestli se na ftp.wz.cz dostanes.
a von je nejakej rozdil mezi TOTAL COMMANDER a WINDOWS COMMANER? Protoze ja to mam pres WINCMD .. a neje mi to ani pres ostatni ftp, takze si moc nemyslim ze total neco zmeni ..
rozdil je jenom ve verzi
hmm takze to taky nejde, sem to zkousel ... ://// ku*va to me to se*e .. ach jo >:(((((
tak sem tady zase .. tak kamos ma net vod stejny firmy a normalne se na WZ pripoji ... KU*VAAAAAAAAAAA ... lidi, ja na vas spoleham ze ste chytry .. prosim vas nevit cm to muze bejt ze mi to nejde? .. dik moc!
to muze bejt cimkoliv, bez blizsiho infa ti tezko nekdo muze pomoct
ok ... jaky blizsi info chces? sem asi i ochotnej ti ho dat este envim ... takze jaky info by to melo bejt?
cokoliv, vzhledem k tomu ze netusim co tomu pripojeni brani to muze bejt leccos, je to dost tezky neco resit nasplepo, na dalku, ... ;-(
hmm chapu ... takze jinymi slovy chcs rict ze sem f prde*i? :///
tak si zajdi k tomu kamaosovi a okopci nastaveni internetu a pro ftp pozivej passive mode
co konkretne ti nejde, ftp? Jak mas presne nastavenyho ftp klienta...
Pro Total Commander
Musis za adminem site zeptat se jestli nastaveni proxy umoznuje pripojeni na ftp.webzdarma.cz a pote zaskrtnout "Use Firewall (proxy server)" a na zaklade adminovych informaci proxy nastavit.
Nekdy pomuze problem vyresit pouhe zaskrtnuti policka "Use passive mode for transfers (like a WWW browser)" na karte "FTP connection details"...
jen tak mimochodem, nezkusil jsi dat do prohlizece tohle:
ftp://jmeno:heslo@mojedoma.webz.cz ?
ten problem jsem mela taky. dej PASIVNI REZIM PRENOSU (nastavis v commanderu). me to pomohlo

zmena ftp klienta nepomaha
Autor: cejvik (---.rps.cz)
Datum: 21. 09. 2003 21:36
jen tak mimochodem, nezkusil jsi dat do prohlizece tohle:
ftp://jmeno:heslo@mojedoma.webz.cz ?

> tohle sem teďka vyskousel a to mi funguje ! ale jenom nchapu, jak to muze jit pres tohle nahrat na web? De to vubec timhle zpusobem?
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Autor: ailyn (ailyn.wz.cz)
Datum: 30. 09. 2003 14:29
ten problem jsem mela taky. dej PASIVNI REZIM PRENOSU (nastavis v commanderu). me to pomohlo
zmena ftp klienta nepomaha

tohle mi nejde vubec .. pres tohle se mi to taky nejde připojit