P-O-M-O-C prosím - jak dostat stránky na www?

Najde se někdo dobrý, kdo mi pomůže?
Vytvořil jsem si svoje první stránky a nejdou mi spustit. Když si najedu na svou www stránku "vykruta.wz.cz" tak tam vidím jen aktualizující se banery.

Postupoval jsem přitom korektně.
Když se podívám do administrace - správce souborů, tak tam mám všechno.
Nahrával jsem jak hloupej jeden soubor po druhém - vše mám v "rodičovský adresář" (nechybí tam ani ten index.html).

Taky jsem se pak zkoušel dostat přes FTP (total cmd) jak radili, ale spojení bohužel incorect, takže vůbec nevím co s tím.

Byl by někdo, kdo by třeba poradil e-mailem, telefonem nebo po chatu?
Dost mi na tom záleží - jsou to primitivní stránky, ale moje první, chápejte.

Děkuji
Luděk Výkruta
prosím o odpověď na můj e-mail: l.vykruta@carman.cz
dyť to docela jede, ne? Odkazy nedávej do nového okna. A někam napiš meta s kódováním ať nevidím místo šžť otazníky...
Jinými slovy:
okazy v levém framu budou typu
<a href="neco7.html" target="hlavni">odkaz 7</a><br>

to meta:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">

do <title></title>
nedávej FRAMES, jednak to každý vidí, že tam jsou a jednak se to objeví nahoře v okně a vypadá to divně, dej tam něco výstižného...

Jinak famy jsou out....
Dobrý, dobrý, fakt dobrý.
Už po sté se pokouším spustit dneska tu svoji nejamatérštější stránku, jaká kdy byla stvořena a stejně vidím....... (já nemluvím ani nepíšu moc sprostě, takže jen pár teček).

Se mnou je asi těžký pořízení. Já nastudoval jen jeden vzorový příklad z netu o tvorbě www stránek, tak po mně hned nechtějte, abych se vyznal v tom, co mi tady teď bylo porazeno.

Nechce poradit někdo lidštěji?
Děkuji.
Marek: Co vidíš ty? Já jen baner s reklamou.

Luděk: V administraci na Wz si nastav soubor, do kterého chceš, aby se vkládala reklama.
No právě - je tam jen ten baner s reklamou.
Když jsem se díval do svého zdrojového html, tak je vše OK, reklama je vecpána nahoru a můj zdroják je v poho, bez chyby - z diskety nebo z lokálního PC to pustím, ale ne z netu. Co s tím hernajs?

JAK UVIDÍM TY SVOJE STRÁNKY?
Nechce se na to někdo podívat, když dám k dispozici jméno a svoje heslo?

Dík
L.V.

*
DĚKUJI - UŽ SE MI TO ZOBRAZILO - DĚKUJI ZA SNAHU VŠEM.
*

Objevil se ale jiný problém - obrázky.
Místo obrázků mám v rožku na jejich místech malé červené křížky.
Cesta je přitom v pořádku - mám vše nahráno v hlavním adresáři stejně tak, jako ostatní soubory. Co s tím?
velikost písmen? wz je na to citlivý. takže Obrazek.JPG nebude totéž, co obrazek.jpg
muzes mi vysvetlit k cemu je davat na net info o tvoji rodine? az k tobe nekdo vleze balkonem pak se budu smat hahahaha
Díky, Nipal to trefil přesně - problém byl opravdu ve velikosti písmen *.JPG není to samé co *.jpg.

To Skaff
Nemyslím si, že by mě musel po balkonu (ten ostatně ani nemáme) navštívit někdo poté, co si přečte moje internetové stránky. Leda že by chtěl rozkopat moje PC za tak ubohou prezentaci, to bych docela chápal.
Ale vážně - zamyslím se nad tím. Možná to fakt zruším a nahradím něčím anonymním.