Misto textu ve Wordu podivne ctverecky

Vytvoril jsem webove stranky ve Wordu a nahral je na internet.Ale misto barevneho textu zde jsou obycejna pismena a podivne ctverecky.Pak jsem to zkusil s jednoduchym textem take ve Wordu a slo to.Proc nejdou na internetu pisma Wordat?Dekuji za kazdou odpoved
word neni program pro tvorbu html stranek
A už jsi zkoušel ve wordu úpravu fotek ?
Myslím, že stránky ve wordu de vytvářet, ale chce to dobrou náladu a čas.
Moje první stránka taky byla wordová, ale všechny zarovnání šly do háje.
Byla z toho patlanice, jakou svět (ne)viděl.


Jestli jsi použil dokonalé styly písma, pak ti nebudou fungovat.Ale pokud vím, každý dokument je před uložením autom. prohlédnut, jestli tam není něco špatně. Tak to prostě je.

V.
tak delejte stranky ve front page, ale nikdy ne ve wordu
>> tak delejte stranky ve front page, ale nikdy ne ve wordu

Ani to bych nedoporučoval, spíš (Notepad, PSPad, Golden HTML Editor) a samozřejmě znalost HTML
Podle me je skok z wordu do notepadu prilis radikalni zmena :)) samozrejme se znalosti html nemuze vyrovnat zadny wysiwyg editor, ale na druhou stranu, pokud chces mit jenom nejaky jednoduchoucky stranky pro kamarady, fp bohate postaci. Nema smysl se ucit neco, co vyuzijes jednou za zivot..
Tak pokud bude ty stránky dělat opravdu jen jednou, FP je postačující
agree
<joke>V Notepadu to jde taky v plain textu bez formátování a HTML</joke> :D
už jsem viděl stránky který měly frameset, kde bylo něco málo grafiky a odkazů a v tom největšim rámu se otevíraly ty stránky ve formátu TXT.úplně jenom plain text neumožňuje odkazy, ale když se udělá levý menu v html, tak to úplně stačí na rozjetí jednoduchých a klidně ani ne právě špatných stránek...!a to už neni joke
kdo neumi html, tak je front page dobrym zacatkem,pro pochopeni co vlasten web je atd je to dobry ;-) ja taky zacinal ve wordu > FP...