Reklama cez redakčný systém?

Idem nahadzovať stránky robené v redakčnom systémem DEV : Web managment system. Problem je asi v reklame. Nechcem ju mat uplne dole, ale kde si ju zvolim, napr. na vrchu alebo inde. Krasny priklad je sama tato stranka, reklama je navrchu. Slo by to? Nechcem aby mi zrusili stranky. Dik
na mých stránkách jsem nikdy neměl umístěnou reklamu kde ji chtěli aby byla. zatím mi to neratrhly. musíš jem ve WEB rozhraní v nastavení udat cestu k souboru kde se nachází kód s jejich adresou, popř. adresa rámce. myslim že je to tam dost srozumitelně napsáno.
Nemám reklamu na první stránce, ani na každý dole.. Ale když to někdo zapne první co vidí je jejich reklama. Koukni se sám 127.chytrak.cz
Není to problém - V nastavení si zvol soubor pro vložení reklamy (vyrob si soubor třeba reklama.html) a kód, který ti to do toho souboru vloží nacpi na zvolené místo ve svém redakčním systému. Více méně nezáleží na tom, bude-li nahoře, nebo dole, podstatné je, aby se reklama zobrazovala. Když si prostuduješ návod na WZ, je tam vlastně to, co ti teď píšu (třeba pro vkládání na stránky s rámci).
Jiří