Problém se stránkami

Nedávno sem udělal aktualizaci stránek přes ftp.Vše sem nahrál,ale při najetí na ně se ukáží zase ty staré.Přitom v adresáři jsou ty soubory co sem nově nahrával.Ale pokud zadám ručně adresu,tedy www.neco.wz.cz/neco.htm tak se zobrazí.-Čím to může být?

Díky za každou odpověď!
Presne tento problém mám aj ja. Používam program AceFTP. Lenže mne sa aj ručne zadané stránky zobrazia postarom. Ak niečo zistím, určite ti dám vedieť.
ty stary stranky jsou ulozeny v cache, skus smazat cache prohlizece. pokud tohle nepomuze tak je to v cache nekde na internetu, s tim nic rozumnyho neudelas.
2cb: na internetu ta cache byt nemuze. Skuste uz kurna mouzivat normalni prohlizece, kde vsechno funguje spravne, a ne ten MSIE.
>> na internetu ta cache byt nemuze

Ale muze, na ruznejch proxy serverech..
Problém se vyřešil sám...Nevím jak,ale jednoho dne sem přišel na stránky a byly zase v pohodě.Všem co mi poradili děkuju.
Mno - proxy záznam expiroval...
Proč se mi kurva nezobrazí žádná stránka na webzdarma? Ještě že mám ty své na 1000x lepším serveru!
Aby ani server, ani proxy, ani prohlížeč neukládal stránku do "cache", stačí dát do hlavičky každé stránky toto:

<?php
header ("Cache-Control: no-cache, must-revalidate");
header ("Pragma: no-cache");
?>

Zobrazí se nám vždy aktuální verze stránky a nemusíme hned nadávat na MSIE.
Ještě jsem se zapomněl zeptat, netuhnou nějak tento víkend stránky na wz.cz? Nebo si připadám moc rychlej? Půl hodiny třeba nic, pak to 10min lítá, pak zase půl hodiny nic... Je to divný.