pro jendalinda.wz.cz! důležité!

právě mi přišly k tomuto webu registrační údaje. webmaster nechť se mi ozve, pošlu mu je mejlem...

ps: není to tak dlouho, co jsem se divila, že je tady něco takovýho možný:)
a co je pikantní, že mi to přišlo na mail, který jsem nikdy k zasílání údajů od wz nepoužívala:) používám ho jen tady ve fóru...
Vím, že to tady není poprvé, viz. zrovna:

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=20819&t=20819

Zdá se mi, že roboti se na tomtu serveru dočista zbláznili a WZ se stává pro uživatele ohrožen.
Nebo je chyba někde ve vašem skriptu, admini?
Tak už jsou údaje tam kde mají být:) Ale s tímhle by se vážně mělo něco dělat, není každej takovej dobrák, aby toho nezneužil:(
Elis: jojo, sem se taky divil, tak to mě ten registrační mail čeká asi taky:) BTW, víš že ti guestbook hází chyby, když se do něj leze? Asi nejsem první kdo ti to říká, ale když mě to nedalo :) Nedávno jsem ti do toho fóra psal jako LukyV o tom jak schovat mailovou adresu před mailovejma botama, pokud si ještě vzpomínáš...
>> Nebo je chyba někde ve vašem skriptu, admini?

To je jedna z věcí, která tu straší (a to doslova) už léta (že by od začátku?!) a nikdo z kompetentních se tím bohužel asi nějak zvlášť nezabývá (AFAIK), jinak by třeba z logů muselo bejt jasný, kde je zakopanej pes.

Veřejné vyjádření adminů jsem k tomuto tady taky snad ani neviděl (opět AFAIK)...
> Veřejné vyjádření adminů jsem k tomuto tady taky snad ani neviděl

Já taky ne, a myslím, že se k tomu nevyjádři :(
Poslední dobou se mi těch cizích registrací ve schránce objevilo víc než obvykle, a když už se o nich bavíme, napíšu sem jejich jména - pokud o ty účty někdo stojíte, ozvěte se mi prosím na mail.

madzo.wz.cz
hlaj.webzdarma.cz
mobils.wz.cz
nzb.wz.cz
lukys: jo jasně že si vzpomínám!:) o chybách v guestbooku mi nikdo neříkal... jaký chyby? a v jakým prohlížeči na to koukáš? testovala jsem to v IE6, mozille i opeře a šlo to dobře...
Mně zatím žádná, ale "hostuju" tu teprve asi rok a půl.

P.S. Dělání mrtvýho brouka je to nejhorší ze všech možných řešení.
Alespoň jedno vyjádření k tomuto problému od adminů by neškodilo.

Jako:
Víme o tom, hledali jsme chybu, zatím bohužel neúspěšně, ale budeme hledat dál.
Víme o tom, hledali jsme chybu, neúspěšně, ale už ji ani hledat nebudeme.
Víme o tom, ale nehledali jsme chybu.
Nevíme o tom.

A nebo analfabetní odpověď schizofrenního admina: Co je to ímejl, co je to registrace? Co je to admyn, co je to péhápé, co je to housťing? ;-)
Elis: No já standartně používám IE6, tam mi hlásí že na stránce byla nalezena chyba, něco jako že "byl očekáván znak )" a číslo řádku a znaku, to se objeví asi 5x za sebou, já to odklikám, a pak je všechno v pohodě...Teďka na to koukám v Mozille, Opeře a v Netscapu, a žádný chyby to nehlásí, tak nevím. Možná je chyba někde u mě :( "Chyba není na vašem přijímači, vysílání teď řídíme my.......:o))))" Jen jsem si říkal že ti to řeknu, třeba se ozve ještě někdo jinej? I když teda kvuli tobě doufám že ne :)
A zkoušíš to jen z domova nebo i odjinud?
lukys: zkoušim to z domova, teďka jsem ze svýho kompu připojená odjinud a taky to jde jak má... vážně nevim co by to mohlo být za chyby, zatím mi o tom nikdo jinej nic neříkal...
Elis máš to v pořádku, asi má Lukys něco s prohlížečem.
Elis: Tak to se omlouvám, problém je holt u mě. Tak aspoň že to máš v pohodě a nemusíš hledat chyby :)
lukys: to se mi ulevilo... i když je mi tě líto, že máš chybu v prohlížeči - stáhni si firefox, ten bude ok;)
Elis: Víš když to je právě to, že mě to moc často nedělá, většinou zrovna na stránkách kde bych to čekal (tim nemyslím ty tvoje). Tak jsem si holt myslel že je chyba u tebe - a ono ne :o) Já vím že IEčko neni dokonalý, ale jsem na něj zvyklej, a ostatní používám jen když ladim stránky, nebo někomu stránky kontroluju... No mohl bych si ho stáhnout, to je pravda...
lukys: za zkoušku nic nedáš... podle mejch zkušeností z IE na mozillu si zvykneš hned, ale zpátky už to nejde... samozřejme nikomu nic nenutim, jen doporučuju:)
Elis: jojo, já to beru, ale já jsem v těhlech věcech docela línej - dokud mě IE nějak brutálně nenaštve, tak na něm budu pořád, i když toho firefoxe i mozillu občas použiju.Já bych se donutit klidně donutit nechal ;o)
>>Já bych se donutit klidně donutit nechal

Ale jedině kdyby mě k nucení donutil Mirek Donutil!:-)
headlong: Od Elis bych se donutit nechal, narozdíl od Mirka - ženský mají trošku příjemnější donucovací prostředky :-D