problém s přístupem do emailu

nahrál jsem si přes ftp stránky. Vše je funkční, pouze se stále nemohu dostat do e-mailu a na obrazovce mi vyskakuje nápis NEPOVOLENÝ PŘÍSTUP. Dokáže mi někdo poradit co mám dělat?

V kořenovém adresáři mých stránek je samozřejmě soubor index.htm.
Musíš počkat než ti mail zaktivují (max. 14 dní)
nekdo rika cekat (max. 14 dni ?) nekdo rika posli si do ty schranky email pak se prej hned aktivuje.
cb: Mě majl nepomoh, tak čekám :)
oni ti ho časem zaktivujou,neboj...
Je hezké, že mi ho časem zaktivují, ale já nevím, co je napsáno v mailové adrese před zavináčem. V administraci mi to píše : " E-mail (nastavení Vaší domény @...... " Co bude tedy napsáno před @ ?
hoblik: Naprosto cokoliv...
a kam to ?@clůjfjsdůfj.wz.cz mam zadat?
(kam mam zadat to co bude pred tim @)?
nikam se nic nezadava. ten email je cokoliv@neco.wz.cz
to cokoliv je libovolnej text. to funguje na principu domenovyho kose, takze muzes mit kolik chces emailu. treba webmaster@neco.wz.cz a ja@neco.wz.cz
Mam tez problem s pristupem do mailu. E-mail sem mel aktivovanej a normalne to chodilo - mel sem posilani kopii na e-mail. Muj stavajici mail sem zmenil. (Zmena se ma projevit do 30 minut) Zmena se projevila tim ze mi po 2 dnech chodili maily furt na starej mail, po 2 dnech nechodej ani na starej ani na novej a navic mi post. schranka na serv. hlasi "nepovolenej pristup". Je to nejaky rozhaseny...
a jde nějak nastavit aby to fungovalo jako freemail, myslim tim aby to jelo přes pop3 v nějakym programu? Třeba MS Outlook nebo tak něco.
MLOK: Při změně mailu mimo wz se posílá žádost o potvrzení na ten starej.

Skaff: Založ si stránku třeba na Seznamu, na WZ nastav přesměrování a je to :)