Import mysql tabulky = Fatal error ... ?!?

Vzdy kdyz se snazim IMPORTOVAT standartni "zagzipovany" dump tabulky, tak mi to hodi

Fatal error: Maximum execution time of 20 seconds exceeded in /3w/wz.cz/m/mysql/libraries/read_dump.lib.php on line 77

Zabalene to ma 300kB a rozbalene 2,7MB. Je tam napsano, ze maximální velikost je 2048kB, to plati pro zabaleny soubor, nebo rozbaleny? Celkova maximalni velikost me databaze muze byt 5MB, ne? Takze tomu moc nerozumim... :-(
Musis to delat po mensich castech, skript nemuze bezet dele nez 20 sec.
Hmm... a tech 20 sekund to je vsude standartni cas pro php skript, nebo to ma kazdy server nastaveno jinak? Ta moje tabulka ma celkem 180MB... :o) Mam ji na jednom placenem hostingu a mam za ukol ji presunout na jiny placeny hosting, tak jsem si chtel jenom zkusit jak to funguje. Koukam, ze se mam na co tesit... :-)
>> Hmm... a tech 20 sekund to je vsude standartni cas pro php skript, nebo to ma kazdy server nastaveno jinak?

Default byva 30. Ale tady na wz je zaply safe_mode, takze max. 20.

>> Ta moje tabulka ma celkem 180MB

To neni nic pro freehosting...
>> To neni nic pro freehosting...

To ano, ale za 30sekund asi nemam sanci tak velky dump tabulky pres PhpMyAdmina dostat na zadny hosting.

Nezbyva nez nez to vyresit pres .MYD a .MYI soubory ...

Diky za rady!
>> To ano, ale za 30sekund asi nemam sanci tak velky dump tabulky pres PhpMyAdmina dostat na zadny hosting.

Ale jo, pokud si objednas vlastni server, tam ti ho nastavej dle tvych predtstav, ale neni to levne :-)

Pokud mas pristup primo do adresare s DB, pak bych to nakopiroval primo, trebas pres FTP...
To je takovej rozdil mezi 30 a 20 vterinama?
milster: jak vidis, primo fatalni :-)
Na placenym by se to mělo dát nastavit. Dělá se to v konfiguráku apache a myslim že jsou na to i funkce.
Zalezi na tom, JAK placenym. Na levnych variantach hostingu ne.
Na druhou stranu když už se na tom hostingu může používat php a mysql,tak už to asi bude za něco stát...