!pomoc!

zalozil jsem si ucet a nahral jsem soubor ale bez Banneru abych to odskousel po te sem nahral Index kde uz reklama byla ale kdyz sem nahral dalsi odkazy tak mi to napsalo ze mam zablokovany pristup a ze mam smazat v korenovem adresari nejaky soubor ale .. proste mi to nejak nejde :/

dekuji Din ...
Jde to...
"ze mam smazat v korenovem adresari nejaky soubor"

Asi .htaccess, co? No tak ho smaz, ne?
Před několika dny jsem se rozhodl předělat stránky... smazal sem přes FTP ty staré a haleluja, nemůžu se doklikat dovnitř přes správce souborů abych je vyladil a přespal... :-(((((( správce souborů se mi vůbec nechce otevřít a píše to, že HTTP 404 Nenalezeno....atd...atd.... Do teď s tím nikdy nebyly problémy.... co mám dělat pls ? :-(((
Zofalec: Použít FTP
2Johny: FTP je mírně řečeno na ho...no protože při ladění pak musím při každé změně stránku nahrávat na server a zkoušet jestli to funguje, tak jak chci, nebo to zas musim měnit... při použití správce souborů to můžu udělat přímo a je to podstatně rychlejší... a o to jde...
Nainstaluj si PHP Home 2 - www.php.sk - a můžeš testuvat doma ;)
Zase jeden z těch, kterej píše stránky přímo na internetu a nezálohuje.
Jo jo, to bude jednou bolet, až ty stránky někdo (třeba nechtěně) smaže...
ale prd..taková lama zas nejsem... jasně že jsou zálohované... jenom se mi zdá pohodlnější malé detaily upravovat přímo ve správci souboru, protože např. doma na localhostu mi ty stránky frčí kvalitně, jenže když je šupnu na server, tak mi je to třeba nechce zobrazit... a na takové věci je super ten správce souborů...resp. na localhostu nejsem schopen ty drobné detaily vyladit...
resp. nechce mi to třeba zobrazit obrázek...ne že by to nezobrazilo stránky
jako že na localhostu ti to ten obr. zobrazí na na internetu pak ne? hm,hm...
Postup při použítí ftp i správce je: otevřít soubor,upravit,uložit, akorát při použítí ftp ho pak musíš ěště nahrát na internet,ale to je otázka několika vteřin! A navíc pak už to nemusíš zálohovat,když máš originál doma.
přesně tak... na localhostu vše bez chyby... na netu vůbec..
Rady:
názvy souborů jen malými písmeny a jen alfanumerické znaky (písmena a čísla), odkazy samořejmě taky
mít na localhostu složku s přesnou kopií obsahu webu

nevim co ěště, stejně to asi tak ňák víš...