FTP příkaz , aneb kolik dat je na mém účtu

Chtel bych poradit, jestli muzu nejakym FTP prikazem zjistit, kolik je celkem dat na mem uctu. Vim, ze WZ to vypisuje sam, ale me by zajimalo, jak toho dosahnout nejakym prikazem.
>> jak toho dosahnout nejakym prikazem.

To asi nejde, PHP hlasi v tomhle smeru ponekud odlisny udaje.
>> To asi nejde, PHP hlasi v tomhle smeru ponekud odlisny udaje.

Dobra, ale ja jsem myslel prikaz treba v totalcommanderu, ne v PHP. Proste se prihlasim na svuj FTP ucet pres nejakeho klienta a prikazem chci zjistit kolik tam je dat. Neco jako je prikaz "SIZE index.html", tim zjistim velikost souboru index.html.
Alda: Celkova kvota se ti ukaze v logu spojeni pri loginu a datovych prenosech, takze vlastne po kazdym prikazu STOR, RETR nebo LIST a mozna i jeste jindy...
Nebo by to pomoci PHP slo zjistit snad tak, ze by cyklus prolezl celej tvuj web a secetl jednotlivy velikosti souboru.
Sojka: to je blbost, sám to dobře víš. A navíc se možná na soubory jako .htaccess nebude smět dostatz.
R.U.R.: Pak kdo tu keca kraviny. .htaccess ovlivnuje jen pristup pres HTTP, nikoliv pristup pres FTP nebo lokalni pristup pomoci PHP.
To jo, pomoci PHP cyklu jsem to pokusne zkusil a slo to, az na to, ze to nejak nezvladlo adresare, ve kterych je cca 13.000 obrazku :-) no, ale asi to je chybou meho kodu.

Me ale stejne zajimalo neco jineho. A to, jestli proste muzu nejakym prikazem v FTP managerovi zjistit, kolik mam na serveru dat.

Webzdarma to tam vypisuje sam, ale na mem "profi" hostingu to nemam a nevim, jak muzu jednoduse zjistit kolik tam mam veci, ten PHP script mi neprijde jako zrovna elegantni reseni.
Alda: zadej prikaz FEAT a vypis sem, co odpovedel...
lol ...

FEAT
500 FEAT not understood.

jinak

HELP
214-The following commands are recognized (* =>'s unimplemented).
214-USER PASS ACCT* CWD XCWD CDUP XCUP SMNT*
214-QUIT REIN* PORT PASV EPRT EPSV TYPE STRU
214-MODE RETR STOR STOU APPE ALLO* REST RNFR
214-RNTO ABOR DELE MDTM RMD XRMD MKD XMKD
214-PWD XPWD SIZE LIST NLST SITE SYST STAT
214-HELP NOOP
Zajimavy, ze FEAT nezna. Bude to prikaz STAT (jako statistics)
hmm, ja to vzadavam, nic z toho nejde, ale neni neni to problem u wz, tak uz s tim nebudu otravovat :-) ale diky.
Ten STAT by mel chodit, je-li uveden, a neni oznacen jako unimplemented. Jenze asi vypise totez, co ty ostatni...