vypršel časový limit

Nemůžu se dostat na svoji stránku http://novaks.czweb.org
V administraci na webzdarma si můžu správcem souborů soubory mazat, procházet adresáře, ale nejde mi spustit index.html. Vždycky se mi po čase objeví hláška o vypršení časového limitu. Co se děje?
Navíc se mi stejná hláška objevuje, i když chci do phpMyAdmin.
mne to funguje
jaká přesně hláška?
viz spadl webzdarma ;)
Hláška zní takto: The operation timed out when attempting to contact novaks.czweb.org - informační okno z Firefoxu. Netuším důvod.
server neodpovedel v casovym limitu -> vypadek (jak uz nekdo rikal)
Pratele, ja vim, ze je to zrejme vypadek, ale trva uz asi 14 dni a to je trochu moc. Doufam, ze svoji dazabazi budu moct alespon prevezt, nez ten server vybuchne nebo co. Divim se, ze se nic nedeje. Dekuji za snahu pomoci.
ugh .. myslel sem ze ti to psalo cely wz, ale je divny ze jenom tvoje stranky .. nemas na strance nejakej script kterej se vykonava moc dlouho? tak dlouho ze to mozilla vzdava? i kdyz po 30s to vzdava webzdarma .. navic ted koukam ze to je index.html takze se nema co vykonavat :-( nemas treba zakazanej pristup k tomu souboru? zkousel si ho smazat a vytvorit novej?
Michal: Chyba bude nekde po ceste. Tvuj web funguje.
Počkej, ty se na můj web dostaneš? Mě to vůbec nejde.
Dostanu, normalne bezi
Tak tak
Takovýhle věci mi mozilla páíše například když jsem offline a kliknu na odkaz co vede online