nezobrazuje se reklama

Máme na vašem webu vytvořené stránky (http://casiopeiapce.webz.cz/ a http://dvojka.webz.cz/) a jako samozřejmou věc bereme, že se někde objeví reklama, jako "poplatek" za umístění na serveru. Dál se věc neřeší. A nejednou byly stránky zablokované, protože se nezobrazuje banner. Díval jsem se do popisu a řekněme, že po nějakém čase dám dohromady, jak upravit umístění banneru. Ale nemám nejmenší tušení, proč váš robot reklamu nepřidal vůbec. Pokud by ji vložil nevhodně, už by tento problém přišel na přetřes dřív, ale takhle to nikoho ani nenapadlo. Kde je problém?

Díky
Problém je v rámech. Přečti si POŘÁDNĚ http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html Možná na to přijdeš ;)
Nastudoval jsem, nastavil jsem cestu k hlavnímu rámci, smazal soubory, protože nastavení se týká jen nově nahraných souborů, nahrál zpět a reklama stále není. Tak nevím...
> nahrál zpět a reklama stále není.

Tento problém dělá dost často webový správce souborů - pokud to nahraješ přes FTP, tak se banner vloží okamžitě - za předpokladu, že není někde nějaká závada.
Nahrávám přes ftp = někde je závada :)
Mám stejný problém, nahrávám přes ftp, rámce nepoužívám a reklama už se nějakou dobu nezobrazuje. A dnes jsem zjistil že jsem měl stránky zablokované. Mám zvoleno umísťování reklamy na první (vstupní) stránce nahoře, kde ale rozhodně NENÍ automatické přesměrování, každý kdo tam vstoupí je přivítán a musí kliknout aby se dostal dále. Reklama se tam ale nezobrazuje.
Kučera: Reklama se zobrazuje. :)
Zkoušel jsem nahrát index.html znova, chvilku to šlo ale už se zas ta reklama nezobrazuje... nevím v čem může být problém. Fakt se snažím jí tam mít, nastavil jsem i že se má zobrazovat v index.html (i když tam by se měla vlkládat i bez tohoto nastavení) ale furt nic....
Já jsem to vyřešil tím způsobem, že jsem si nastavil, aby se mi reklama vkládala do souboru reklama.html a ten jsem si pak vložil do stránek do okna na hlavní stranu. Je to dobré řešení i pro stránku s rámci. Mrkni se na www.tbs.wz.cz
Hašiš:ta reklama tam je
Jelen:tam taky
jo, už jo... ale dost dlouho nebyla, až se mi zablokovaly stránky, tak proto jsem plašil ;-)
I po znovunahrání stránek přes FTP většinou chvíli (pár minut) trvá, než se reklama zobrazí...
mně ne
R.U.R.: Seš výjimka, pozoruješ kolik lidí tady píše "pomoc, nezobrazuje se mi reklama" a když se koukneš na jejich stránky, už ji tam mají?:)
hm...
Mě se nezobrazuje na webu cistalaska.unas.cz vlastne mozna jo, ale nevstupuje se pres index.html a nevim proc. Asi to vyresim reklamou vsude dole.
Rines: ten soubor index.html nemáš vytvořenej. Musíš si ho vytvořit, jinak ti stránky nepudou...
Nastavil jsem horní část www a zadal jsem frajm plocha.htm Tam jsem také umístil kód pro reklamu. Nahrál jsem to na web a reklama stále nikdy. Kdo mi poradí ?
Jak mám obnovit své stránky, když mi byly zablokovány pro neumístění reklamy? Moc rád bych si ji tam dal, nevěděl jsem co se děje, protože mi bylo sděleno, že se tam objeví sama. Teď už vím kde je problém, ale nevím jak stzránky obnovit.
Dobrý den,
dnes 2.9.04 mi přišlo upozornění o nulovém přístupu na mé stránky zelvik.wz.cz
Stránky ovšem přístup mají, problém je ale v tom, že z mých stránek zmizel reklamní banner. Žádné zásahy v tomto směru jsem neprováděla, ani úpravy stránek, aby se to stalo chybou, nevím, jak je to tedy možné. V informacích o mém účtu se poslední zobrazení datovalo do 7/04, vyplnila sem tedy pro jistotu dnes ještě položku "cesta k rámci s vloženou reklamou" (index.htm), "poslední zobrazení banneru" se aktualizovalo na dnešní datum, ovšem na stránkách vidět není.
Můžete mě prosím nasměrovat, jak mám postupovat?
Jak se mohlo stát, že banner zmizel?
Dík Katka
Už tam tam reklama je, asi pomohla ta cesta.
Ovšem nechápu, jak mohl ten banner zmizet, od přesunutí stránek na wz v květnu to až do dnešního upozornění fungovalo....
Taky se mi nezobrazuje reklama, rámce nemám a je nastavena na každou stránku dole. Co s tím?
zv: Reklamu tam máš..
Zkuším redakční systém phpNuke, vše běží v pořádku ale tu reklamu nikde nemám. Jak mám postupovat ?
hm tak teď začla a celej web je v pr.. no to mám radost z tohodle