nejde se přihlásit ani registrovat

je sobota odpoledne a asi máte nějaké problémy, nebo je to možná tím že mám jen modem (koukám po data expres, 800kb by se hodilo:-)), prostě se nemůžu dosta na svoje weby přes ftp abych je updatoval. U jednoho mi nefunguje heslo už půl roku ale to dočasné náhradní dřív dycky šlo, teď už ani to nejde, na druhém to až doteď bylo OK :-(. No a taky se chci zaregistrovat (nedělám to poprvé) a háže to chyby. Čím to je? Mým modemem, nebo vám to tam někde blbne?
<HTML>to je chybove hlaseni? vase nastaveni, chybove hlasky, logy ftp spojeni ...?</HTML>
hmm, tož, napotřetí už to neselhalo, a registrace se povedla napodruhé, možná je to fakt tím modemem, každopádně už to jede, zatím děkuji
psalo to že jsem asi napsal špatně písmenka nabo název..ale to jsem měl OK..a to hesle se mi taky nějak ztratilo už před půl rokem..ale co...už to jede, zatím děkuju
každopádně to už jede, a dokonce to ještě nespadlo, což se divím, protože když jsem to zkoušel tak před rokem, tak to přes modem nejelo...:-) takže to snad bude už OK..ale znovu dím za rychlou odpověd´
no, jenže teď to dočasné heslo už asi neplatí a o nové si nemůžu zažádat bo to píše:


Neplatný kód! Zkontrolujte prosím zadanou adresu, případně zažádejte o zaslání hesla ještě jednou.

a to jsem nic nezadával....:-(