Index.htm

Ahoj lidi prosí vás neví tady někdo co mam delat kdyz mam na svojim uctu index.htm a když napisu adresu www.vbasic.webz.cz tak se zobrazí okno s textem: Nebyl nalezen index.html, index.htm, index.php ...
Prosím poradte mi.
Piste prosim na mail.
Predem Vám dekuji.
ten index tam je. staci vymazat cache prohlizece nebo mozna jenom znovu stranku nacist (ctrl+f5). a to www. v te adrese neni potreba
Muzu se te zeptat co to jsou ty cache? a refresh nepomohl zkus se na to podivat www.vbasic.webz.cz a kdyz za to jeste das /index.htm tak se tam dostanes.
Prosím porad mi
Mně ty stránky normálně jedou (s i bez www), určitě to bude tou cache.
cache prohlížeče = tuším dočasná paměť prohlížeče
Aha takže mam resetnou pocitac, ze? A pak to zkusit znovu jo?No ja to zkusim zatim ti Díky :) Ahoj
Bohužel i po restartu mi to nejde spustit Prosím pomozte mi.
Pokud máš IE (asi jo), tak zkus v Možnostech internetu smazat Dočasné soubory internetu. Jinak např. ve Firefoxovi je v Tools - clear cache (tuším).
PC sem restartoval a vymazal cookies a porad mi to nejde Poraďte mi PROSIM :(
restart pocitace na to nema vliv, protoze ta cache je ulozena na disku. ani vymazani cookies nic neresi. udelals, co radila Thalia?
Bud si dela z lidi, kteri chteji pomoci, srandu, nebo jsou stranky ukradeny buhvikde a buhvikomu. Clovek, ktery si plete CACHE a COOKIES, a programuje ve visual basicu....to nejde dohromady. Takze nenechte ze sebe delat voly.Dela si akorat srandu a desne se mu to libi.
no, aby ses nedivil. ve vb programuje kdekdo. ja to musim vedet, ponevadz jsem byl stejnej. teda ale rozdil mezi cookies a cache mi byl jasny, stejne tak ze resetem ju nesmaznu ;-)
Mno, tak teda nechci se nejak dotknout a nic ve zlym, ale pokud tedy jedes ve VB scriptech a nepouzivas ani jakekoli cachovani promennych....no potes strejda. Pak tedy musis znat aspon vyznam CACHE. Ja se tam na ten web jen mrkl, ale zitra tam juknu, podivam a prozkoumam blize tu "vlastni tvorbu". Jsem na to zvedavy. Ale na svem tvrzeni trvam...dela si z nas prdel. Ci je to BFU a ten web nekde zkopcil, upravil a vystavil a ted mu to nefachci na jeho compu.
HOWG
nemyslel jsem vb skripty, ale visual basic. ja se na ten web totiz nedival, takze to bylo asi trochu mimo. jinak te muzu ujistit, ze vbs skutecne nepouzivam, ba primo nemam rad.
lidičky díky už mi to funguje zeptal jsem se taty co to je CACHE a ten mi to řekl. Vymazal jsem soubory a už to bylo a od té doby mi to funguje všem děkuji :)
hehe, já kdybych se zeptal táty, co je cache, tak se možná zeptá: "Co? Kaše?" :o)))