E-mailová schránka na WZ ...

Zdravim,
jen jsem se chtěl zeptat jak je to s e-mailovýma schránkama.
Jsem registrovaným uživatelem WZ.cz a mám problém s e-mailovou schránkou - nemůžu se do ní dostat!
Vyhodí mi to stránku http://www.webzdarma.cz/forbidden.html ...
Předem díky za rekace
hm, tak nevim, jestli se vic resi ftp nebo mail. kdyby ses tady trochu porozhlidnul, resi se to tu porad. musis proste pockat, az se ti schranka aktivuje, prej to trva max 14 dni v zavislosti na vytizeni servru. nekdo rika, ze pomuze si tam poslat mail, ale oficialni zpravy tvrdi, ze to na tom vubec nezavisi
Na mailu rozhodne zalezi. Odesli libovolny mail na xxx@tvojedomena.cz - na tvuj mail na WZ a mail se ti ihned aktivuje
Zdravím, abych si mohl poslat mail na právě zaktivovanou poštu, musím někde nastavit to jméno před zavináčem. Ale kde?
Dík
nikde, je uplne jedno, co das pred zavinac
Před zavináčem si můžeš zadat jakékoliv jméno, dokonce si takhle můžeš udělat "několik schránek" - ona je to tedy pořád jedna, ale filtrem si je můžeš uvnitř přesypávat do různých složek automaticky.

Tkže můžeš mít schránky

Karel@...
Jirka@...
martin@...

a ty pak filtrovat, ale ať je tam ci je tam, přijde to vždy do jednoho inboxu


Roman
jé,vážně? Já myslel že to je tak jak si to nastavim v nastavení...
Dík, teď už jen počkat, než ta aktivace proběhne do konce. Zatím to hlásí to nesmyslné hlášení o chybějících souborech. Že by to nějaký ten administrátor napravil a dal tam odpovídající hlášení, že probíhá aktivace schránky? :-))))