Reklama - include přes PHP?

V PHP moc neumím, ale z důvodu údržby toho, co je na všech stránkách stejné, jsem se rozhodla includovat tyto části pomocí PHP. Mám ale reklamu nastavenou na všech stránkách dole, a tím pádem se mi automaticky vložila i do té PHP stránky a překrývala logo:( Chtěla jsem to vyřešit tím, že includuji i banner, ale potom se reklama na stránkách nezobrazuje vůbec:( do toho PHP souboru s reklamou by mělo stačit vložit <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->, nebo ještě něco jiného? Děkuju za pomoc.
Nastav si banner do nejakeho konkretniho souboru, ktery naincludujes do stranky dle potreby.
Mám soubor banner.php, v něm mám jen:
<!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->

Ve stránce index.php mám v místě, kde chci reklamu, toto:
<div class="reklama">
<? include('banner.php'); ?>
</div>

Nemůžu přijít na to, kde je chyba...
V administraci na nej nastav cestu...
Dík za pomoc, už to funguje. Cesta v administraci byla samozřejmě nastavená. Nakonec jsem to vyřešila experimentováním - pomohlo přidat pod div s reklamou toto:
<span> </span>

Byla to střela od boku... Pokud někdo ví, proč pomohlo zrovna tohle, budu ráda když mi to napíše. Ale hlavně že už to běží:)
>> pomohlo přidat pod div s reklamou toto:
<span> </span>

Jestli to neni spis nahoda...
No zdá se mi to taky jako náhoda. Bylo mi divné, že se normálně zobrazí horní rámeček, který mám nastavený u toho divu s reklamou. Tak mě napadlo, jestli to není tím, že je to úplně na konci. A vida, pomohlo to...

btw. ta mezera je nezlomitelná, fórum to schlamstlo:)