WAP?

Chtěl jsem si založit WAPový stránky, udělal jsem si wml soubory a odeslal. Pak jsem ale zjistil, že se mi nepočítaj přístupy na stránky, protože mobil si reklamu nezobrazuje. Když jsem tam ale dal soubor index.htm, tak se mi to s tim index.wml hádalo. Co s tim? To musim udělat další složku např. wap/ a do toho dávat wapový stránky a nebo složku např. web/ a do ní si dát ten jeden index.htm a minimálně jednou měsíčně si nechat zobrazit reklamu? Je to dost nepraktický. Snad bude nějaký jiný řešení. Ideální by bylo mít dva indexy v jedný složce, jenže kámošovo mobil si automaticky šáh po htm a nasal chybu :-(
hm jj vim co myslis ale to je uplne jedno staci ianpsat jaky index chces domena.wz.cz/index.wml a index.htmtam dat reklamu v jednom adresari ale tvuj kamos si tam da misto domena.wz.cz domena .wz.cz/index.wml
Bohuzel sem mel stejny problem, wz nema 'wapovy' banner.

Klidne muzes mit stranku v jinem adresari, tenhle skriptik ti zajisti, aby se vzdy z mobilu nacetla spravna stranka, pak staci vzdy zadat jen zemla.wz.cz :

<?php
if(StrPos($HTTP_ACCEPT,"wap"))
{
header("Content-type: text/vnd.wap.wml");
$fp=FOpen("http://zemla.wz.cz/wap/index.wml","r");
FPassThru($fp);
}
else
{?>

...
HTML kod
...

<?php } ?>


Kazdopadne je treba, aby se aspon jedenkrat mesicne zobrazila reklama na 'html' strance. Co k tomu udelat WEBovou verzi?
No, něco s tim udělám. Tak dík za rady.