PHP Nuke

mam taky problem s php nuke, po nastaveni suboru config.php a otvoreni stranky mi to vypisalo toto

Warning: main(language/lang-.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/b/bu10a/mainfile.php on line 163

Warning: main(): Failed opening 'language/lang-.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/b/bu10a/mainfile.php on line 163

Warning: head(themes//theme.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/b/bu10a/header.php on line 31

Warning: head(): Failed opening 'themes//theme.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/b/bu10a/header.php on line 31

Fatal error: Call to undefined function: themeheader() in /3w/wz.cz/b/bu10a/header.php on line 47


chcel by som sa spytat ci ma webzdarma podporu pre php nuke (ci mi to pojde nainstalovat) a popripade nejaky jednoduchy manual :) lebo z toho anglickeho (rozumiem velmi dobre po anglicky) som to nejak nepochopil co tam mam urobit..... diki moc
<HTML>snad by to melo jit nainstalovat, ted jste to uz asi smazal takze tezko radit</HTML>
hmm, kdybych to tam zase nainstaloval, mnelo by to jit? nebo, mohli by jste mi davat neco jako 'online manual' ?
Bu10a: Nechces trochu moc? :-)
to je php nuke moc? :)
To asi ne, ale online manual je asi trochu moc:) ale nevim jak to Sojkovec myslel:)
no, tak zas online manual zas ne, ale aspon nejake rady jak to tam nahodit, sak niekto ste to uz museli instalovat
no, teraz som to tam uploadol zas (bu10a.wz.cz), len teraz je tam tych errorov ovela viac... ak niekto viete pomoct tak pomozte :) prosim :)
Za to může reklama :)
je mozne ze tam mas nastaveny jazyk, ktery ti tam chybi a proto ti to haze chybove hlasky
manuál je ale v ANG
zdravim!

mam taky isty problem ako bu10a.
pokusal som Nuka viac krat instalovat, ale vzdy je tam tento problem.
nemoze byt chyba v tom, ze mam zle vytvorenu databazu?

mam taky dojem, ze sa mi uspesne nepodarilo importovat do vasej MySQL databazy nuke.sql. ako to spravit? v PHPMyAdmin som nikde nenasiel import. nemoze byt chyba v tom?

ak sa vam niekomu podarilo uspesne Nuka nainstalovat, dajte aj nam ostatnym please vediet, aby sme vedeli ci sa to vobec da rozchodit.

krompo
Tato chba bývá většinou způsobena zadáním nesprávných údajů pro přihlášení k databázi v souboru config.php.
Soubory s překlady textů se jmenují lang-xxx.php, kde xxx je název jazyku, např: (czech, english,...). Informace o zvoleném jazyku se nažítá z konfigurační tabulky databáze.
Stejně tak chyba (themes//theme.php). Zde chybí informace o adresáři se zvoleným skinem. Tento je též uložen v konfigurační tabulce v databázi.

Doporučuji zkontrolovat přihlašovací údaje v souboru config.php.