QUOTA EXCEEDED

Oki, tak je to tim :-/ Jak se dá zvětšit prostor na wz? jsem tu spokojený zákazník :-)) nechce se mi presouvat web kamsi jinam nebo ho kouskovat na více domén... :-(
Kouskovat na více domén by bylo proti hostovacím podmínkám.

1) zkus zabraný prostor co nejvíce zmenšit.
1.1. jak vidím, tvoje stránky jsou plné fotek, takže zmenšení prostoru bude těžké - možná zvolit vyšší stupeň komprese obrázků.
1.2. dále se zkus probrat stránkami (jsou plné nepřehledného MS Frontpage balastu, určitě by se objem stránek dal zmenšit na třetinu... co dělat? poslat MS Frontpage na sibiř a naučit se html na www.jakpsatweb.cz)
1.3. je všechen obsah nutný a potřebný? určitě by se dalo něco hodit, zmenšit, předělat, uklidit atd.

2) pokud kork jedna nezabral, zkus se dohodnout s mirou, jestli by ti nenavýšil prostor
Myslím, že by Tvému webu prospělo, kdybys zmenšila některé obrázky. Třeba na titulní straně je zcela zbytečně obrázek velikosti 1535x1181px, který zabírá 100KB. Podobně fotoWEB/nuff%20wp10.jpg má velikost 800x599px, ale zabírá už celých 140KB ze kterých zobrazuješ jen 189x142 bodů. Tak bych mohl pokračovat.

Fotky 800x600 bodů by určitě mohly být menší, než 240KB bez nějaké větší újmy na kvalitě. Teď jsem pokusně jednu fotku převzorkoval na 90KB při nepozorovatelném rozdílu obou snímků. Ještě při stlačení na 58KB byl rozdíl minimální a dal se rozpoznat jen při střídavém přepínání snímků. Teprve při redukci na 30KB byla vidět výraznější ztráta kvality. Takto se dá celý web zredukovat na méně než polovinu při zachování kvality snímků.

Rozkouskování webu Ti nedoporučuji, takové prezentace se tady mažou.